O Polityce

Sopocka „Polityka”: Zapraszamy na spotkania naszych dziennikarzy

materiały prasowe / materiały prasowe
W ramach Festiwalu Literacki Sopot, nad którym „Polityka” od lat obejmuje patronat, odbędą się spotkania prowadzone przez naszych dziennikarzy, na które gorąco zapraszamy.

Pierwszego dnia Festiwalu red. Martyna Bunda rozmawiać będzie z Alicją Urbanik-Kopeć, autorką książki „Anioł w domu, mrówka w fabryce” oraz Joanną Kuciel-Frydryszak, która opublikowała w ubiegłym roku „Służące do wszystkiego”. Oba tytuły były nominowane do Nagrody Historycznej POLITYKI za rok 2018. Zapraszamy 15 sierpnia na godz. 14.00 do Teatru Wybrzeże, Scena Kameralna (ul. Bohaterów Monte Cassino 30).

W niedzielę, 18 sierpnia, o godzinie 17.00 red. Marian Turski, szef działu Historycznego POLITYKI porozmawia z Grzegorzem Gaudenem, autorem ksiażki „Lwów – kres iluzji. Opowieść o pogromie listopadowym 1918”. Spotkanie odbędzie się w Państwowej Galerii Sztuki (Plac Zdrojowy 2).

Tego samego dnia, o godz. 18.00 red. Aneta Kyzioł poprowadzi spotkanie o twórczości Caryl Churchill z udziałem Michała Lachmana i Małgorzaty Semil. Spotkanie odbędzie się na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże.

Więcej o Festiwalu i programie: www.literackisopot.pl

Do zobaczenia w Sopocie!

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama