O Polityce

Waga profilaktyki

Po lekturze artykułu „Pierwsi w raku”

W opublikowanym na łamach 45. numeru POLITYKI wywiadzie „Pierwsi w raku” omówiłem niektóre problemy polskiej onkologii. Najważniejszym z nich, w moim przekonaniu, jest obserwowany w ostatnich latach wzrost standardowych współczynników umieralności z powodu raka piersi. W 2015 r. zaniechano w Polsce aktywnego zaproszenia kobiet do udziału w mammograficznych badaniach przesiewowych.

Polityka 48.2019 (3238) z dnia 26.11.2019; Do i od Redakcji; s. 94
Oryginalny tytuł tekstu: "Waga profilaktyki"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.