O Polityce

Medal dla Piotra

Nagroda architektów dla Piotra Sarzyńskiego

Medal „Bene Merentibus” jest przyznawany od 2012 r. Medal „Bene Merentibus” jest przyznawany od 2012 r. Dominika Kajtowska-Nowak / materiały prasowe

Z dumą informujemy, że naszego redakcyjnego kolegę Piotra Sarzyńskiego uhonorowano Medalem Stowarzyszenia Architektów Polskich „Bene Merentibus”. Odznaczenie jest przyznawane przez środowisko architektoniczne jako najwyższe wyróżnienie dla osób z kręgu kultury, sztuki, publicystyki i administracji za szczególne zasługi dla rozwoju architektury polskiej. Piotr od lat popularyzuje na łamach POLITYKI sztukę, architekturę i design, jest też pomysłodawcą przyznawanej od 2012 r.

Polityka 50.2019 (3240) z dnia 10.12.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Medal dla Piotra"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.