O Polityce

Nobel dla Mariana Turskiego!

Marian Turski Marian Turski Leszek Zych / Polityka

Do naszej redakcji wciąż przychodzą listy z poparciem dla inicjatywy zgłoszenia Mariana Turskiego do Pokojowej Nagrody Nobla. Za wszystkie z nich pięknie dziękujemy! Wciąż mogą Państwo podpisać się pod apelem (jego treść, także w języku angielskim, jest dostępna w naszym serwisie: polityka.pl), wystarczy przesłać e-mail na adres: kontakt@polityka.pl

Miałam okazję poznać tego nadzwyczajnego człowieka ubiegłego lata. On, który był tylko krok od śmierci w nazistowskim obozie koncentracyjnym, wciąż pracuje na rzecz pojednania wszystkich narodów i jest jednym z niewielu żyjących świadków Zagłady.

Polityka 9.2020 (3250) z dnia 25.02.2020; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.