O Polityce

List od wydawcy POLITYKI

Przeżyjmy wspólnie ten trudny czas. Zostańmy w domach, ale jednak bądźmy razem. Przeżyjmy wspólnie ten trudny czas. Zostańmy w domach, ale jednak bądźmy razem. JM

Drogie Czytelniczki, drodzy Czytelnicy

Wejście w życie rozporządzenia o wprowadzeniu stanu epidemicznego będzie miało wpływ na dostępność POLITYKI, dwutygodnika „Forum” i wszystkich naszych wydawnictw w punktach sprzedaży prasy. Wiele z nich, zlokalizowanych w galeriach handlowych (salony Empiku) czy na lotniskach (salony prasowe), będzie niestety przez jakiś czas zamkniętych. Inne mogą napotkać trudności w normalnym funkcjonowaniu, czy to ze względu na ograniczenia formalne, czy też ze względu na, zrozumiałe, obawy sprzedawców prasy przed epidemią i urlopy opiekuńcze.

Ze swojej strony, pracując zdalnie, POLITYKA i jej zespół będzie robić wszystko, aby zapewnić Państwu dostęp do najświeższych wiadomości na temat epidemii koronawirusa z Polski i ze świata, komentarzy naszych publicystów i ekspertów, pogłębionych analiz i materiałów reporterskich z zamkniętego kraju. Ale też niezależnie od wstrzymanego, miejmy nadzieję, na chwilę aktywnego życia będziemy pisać o wszystkich innych, ważnych i ciekawych sprawach. Oprócz kolejnych wydań POLITYKI polecamy wizyty w naszym serwisie polityka.pl, gdzie codziennie zamieszczamy nowe reportaże, wywiady i analizy.

W ten czas narodowej kwarantanny, zbiorowej pracy zdalnej i przymusowych rodzinnych domówek apelujemy: bądźmy razem. Stosując się do zaleceń służb sanitarnych, dbajmy o nasz i naszych bliskich dobrostan: tonujmy nastroje i emocje. Kierujmy naszych bliskich i przyjaciół do sprawdzonych i wiarygodnych źródeł informacji, odwołujmy się do rzetelnej wiedzy naukowców i ekspertów. To wszystko jest dostępne w POLITYCE.

Jeżeli będziecie Państwo mieli kłopoty z nabyciem POLITYKI i innych naszych wydawnictw w wersji papierowej, polecamy zakup prenumeraty cyfrowej.

Ta forma dystrybucji nie podlega ograniczeniom sanitarnym i administracyjnym. W wygodnej, autoodnawialnej prenumeracie w wersji Standard miesięczny dostęp kosztuje tylko 19,99 zł, w wersji Premium – 29,99 zł miesięcznie – macie zaś Państwo możliwość współdzielenia POLITYKI z dwojgiem bliskich.

Przeżyjmy wspólnie ten trudny czas. Zostańmy w domach, ale jednak bądźmy razem.

Polityka 12.2020 (3253) z dnia 17.03.2020; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama