O Polityce

Tygodnik na każdy dzień

Zostań w domu z POLITYKĄ

Mamy też zestawy ćwiczeń w serii „Żyjmy lepiej” - „Kręgosłup”. Mamy też zestawy ćwiczeń w serii „Żyjmy lepiej” - „Kręgosłup”. Tomasz Pawlak / Polityka

Rzetelna, ekspercka informacja jest w czasie pandemii koronawirusa jedną z najważniejszych potrzeb. Znajdziecie ją, drogie Czytelniczki i Czytelnicy, co tydzień w POLITYCE i w rytmie niemalże 24-godz. na polityka.pl.

W przypadku papierowego wydania POLITYKI jest to możliwe dzięki wspólnemu wysiłkowi wszystkich naszych partnerów: dostawcy naszego papieru firmie Stora Enso, całej załodze drukarni Quad Graphics, ogólnopolskim dystrybutorom prasy – firmom: Kolporter, Ruch, Garmond Press, LTR, Pol Perfect, Empik, GLM, Poczcie Polskiej. Dzięki nieprzerwanej pracy firm kolportażowych POLITYKA, podobnie jak inne tytuły, jest dostępna w niemal wszystkich punktach sprzedaży prasy, gdzie była obecna przed wybuchem pandemii: w kioskach, osiedlowych sklepach spożywczych, salonikach prasowych, na stacjach paliw, w urzędach pocztowych. Chcielibyśmy podziękować gorąco logistykom, pracownikom ekspedycji i nadziałów, magazynierom, kierowcom, a zwłaszcza całej rzeszy sprzedawców prasy, kioskarzom i listonoszom. To dzięki nim w tym trudnym czasie docieramy do Państwa.

Dla wszystkich, którzy ze względów bezpieczeństwa powinni bezwzględnie pozostać w domu, wprowadzamy – w szerszym zakresie – możliwość zakupu kwartalnej prenumeraty papierowego wydania POLITYKI i FORUM (szczegóły na stronie: www.sklep.polityka.pl). Pamiętajcie też Państwo o korzystaniu z pomocy swoich sąsiadów – poproszeni, na pewno wspomogą w dostawie świeżej POLITYKI. Teraz wzajemna życzliwość i solidarność są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zachęcamy też do wypróbowania POLITYKI w wersji cyfrowej (na: www.polityka.pl/cyfrowa). Znajdą tam Państwo nie tylko pełne wydanie naszego tygodnika, ale też artykuły w wersji audio, podcasty i wszystkie wydawnictwa specjalne POLITYKI.

Cała redakcja pracuje zdalnie, ale non stop – kilkudziesięciu naszych dziennikarzy śledzi i analizuje zmieniającą się sytuację w kraju i na świecie. Relacje z każdego dnia pandemii publikujemy na bieżąco w serwisie: polityka.pl. Staramy się przy tym nie tylko rzeczowo informować, ale także wyjaśniać, tłumaczyć, radzić.

Na polityka.pl obok doniesień z najważniejszego obecnie frontu medyczno-chorobowego zamieszczamy także analizy sytuacji gospodarczej i planów związanych z wprowadzeniem środków zaradczych.

Przekazujemy relacje z innych państw, publikujemy pogłębione artykuły, reportaże i wywiady z ekspertami, jak również aktualne komentarze naszych publicystów, m.in. na temat sytuacji politycznej w dobie walki z epidemią.

W POLITYCE oraz na polityka.pl (także w naszych newsletterach i podcastach) chcemy opisać całą złożoność tej nadzwyczajnej sytuacji; szukać odpowiedzi na pytania, które nas wszystkich nurtują.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, pomysły, przemyślenia i chcieliby się podzielić z nami swoimi doświadczeniami, prosimy o sygnał: opinie@polityka.pl.

Bądźmy razem. W ten sposób łatwiej nam będzie przetrwać ten pełen wyzwań i lęku czas.

WYDAWCA I REDAKCJA POLITYKI

Polityka 14.2020 (3255) z dnia 31.03.2020; Do i od redakcji; s. 84
Oryginalny tytuł tekstu: "Tygodnik na każdy dzień"
Reklama
Reklama