O Polityce

Czytajmy dzieciom o zwierzętach

Trwa XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Trwa XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. materiały prasowe
Najnowsze wydanie naszego magazynu „Żyjmy lepiej” – w całości poświęcone zwierzętom domowym.Polityka Najnowsze wydanie naszego magazynu „Żyjmy lepiej” – w całości poświęcone zwierzętom domowym.

Trwa XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom – największe doroczne święto czytelnicze, któremu patronuje m.in. POLITYKA. „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach” – to hasło tegorocznego wydarzenia, którego finał zaplanowano na 7 czerwca. Celem akcji jest promowanie regularnego czytania dzieciom wartościowej literatury, a w tym roku także: budowanie świadomości proekologicznej i uwrażliwianie najmłodszych na los i potrzeby zwierząt. Dlatego wśród gości oprócz znanych pisarzy i artystów znaleźli się również przyrodnicy, miłośnicy zwierząt oraz weterynarze.

Polityka 23.2020 (3264) z dnia 02.06.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.