O Polityce

Pustką w Kościół i władzę

Jestem wstrząśnięta tym, co się dzieje w Polsce (od trzech lat mieszkam w Londynie), skalą barbarzyństwa i cynizmu rządzących. Uważam, że przeciwnicy zaostrzenia wcześniejszej – i tak bardzo restrykcyjnej – ustawy (nazywanie jej „kompromisem” jest po prostu nieprzyzwoite) powinni wytrącić broń z ręki Jarosława Kaczyńskiego, jego przybocznych oraz wszystkich wstecznie myślących hierarchów polskiego Kościoła. A mianowicie: zbojkotować polski Kościół. Po cóż te przepychanki w świątyniach?

Polityka 45.2020 (3286) z dnia 03.11.2020; Do i od Redakcji; s. 81
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.