O Polityce

Tadeusz Olszański: dziennikarz sportowy stulecia

Tadeusz Olszański Tadeusz Olszański Tadeusz Późniak / Polityka

Miło nam poinformować, że Tadeusz Olszański, wieloletni członek zespołu redakcyjnego POLITYKI, otrzymał tytuł najlepszego dziennikarza sportowego w kategorii: Prasa, w plebiscycie zorganizowanym przez Klub Dziennikarzy Sportowych. Jako że plebiscyt zbiegł się z obchodzonym w tym roku stuleciem „Przeglądu Sportowego”, jest to również symboliczna nagroda dla polskiego sportowego dziennikarza stulecia. Oprócz Tadeusza wyróżnieni zostali: nieżyjący już Bohdan Tomaszewski jako dziennikarz radiowy, Włodzimierz Szaranowicz jako dziennikarz telewizyjny oraz Leszek Fidusiewicz jako fotoreporter.

Polityka 27.2021 (3319) z dnia 29.06.2021; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.