O Polityce

POLITYKA i inne gazety wycofane z części Żabek

Polityka

W części sieci sklepów spożywczych Żabka obsługiwanych dotychczas przez Ruch SA, na skutek zerwania przez dystrybutora (będącego własnością Orlen SA) współpracy z tą siecią, z dnia na dzień zniknęły z półek wszystkie tytuły prasowe, w tym również POLITYKA i pozostałe pisma naszego wydawnictwa. Ruch SA nie poinformował nas o wycofaniu się z dystrybucji w tej sieci, jak również usunął tytuły ze sklepów w trakcie sprzedaży. Niestety proces przejmowania obsługi części sklepów Żabka przez innych dystrybutorów prasy może potrwać nawet do października.

Polityka 37.2021 (3329) z dnia 07.09.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.