O Polityce

Dzieje Niemców

Polityka
Zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 4 października o godz. 17 do Oratorium Marianum na Uniwersytecie Wrocławskim.

Redakcja POLITYKI oraz Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają na spotkanie poświęcone tematowi, którego dotyczy najnowsze wydanie naszego Pomocnika Historycznego: „Dzieje Niemców. Historia aż nazbyt bogata”.

Panel moderować będzie prof. Krzysztof Ruchniewicz, a udział w nim wezmą: prof. Przemysław Wiszewski, prof. Marek Zybura i Martyna Sara Górska oraz publicysta POLITYKI Adam Krzemiński.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 4 października o godz. 17 w Oratorium Marianum na Uniwersytecie Wrocławskim (plac Uniwersytecki 1, Wrocław). Wstęp wolny.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama