O Polityce

Mafia po polsku

Piotr Najsztub i Piotr Pytlakowski Piotr Najsztub i Piotr Pytlakowski East News, Leszek Zych
Rusza podcast „Mafia po polsku”, którego autorami są Piotr Najsztub oraz Piotr Pytlakowski, dziennikarz śledczy POLITYKI.

Najsztub z Pytlakowskim pokazują gangstersko-mafijną Polskę sprzed zaledwie dwudziestu kilku lat. Dla jednych to wspomnienie zamierzchłej przeszłości, dla innych – zupełnie nieznany świat, w który wręcz trudno uwierzyć. Polscy mafiozi lat 90. używają broni maszynowej i bomb; jeżdżą mercedesami, ale ci na dorobku – trabantami i ładami. Czasem mieszkają w willach, a czasem w blokach. Potrafią wozić towary całymi pociągami, a narkotyki produkować w fabrykach, dbając o najwyższą jakość towaru.

Polityka 42.2021 (3334) z dnia 12.10.2021; Do i od Redakcji; s. 107
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.