Kolejna publikacja z serii poradników psychologicznych - Ja My Oni

Od najbliższej środy 27 maja w sprzedaży pojawi się dodatek specjalny tygodnika POLITYKA - “Ja, MY, oni. Jak kochać i być kochanym”, drugi z trzech w nowej serii psychologicznej. Będzie dostępny u wszystkich dystrybutorów, w kioskach, salonach prasowych oraz poprzez stronę internetową www.skleppolityki.pl - w cenie 14,99 zł.  Do 12 czerwca będzie można jeszcze kupić część pierwszą serii „Ja, my, oni. O sensie i jakości życia”.

Artykuły do wydania specjalnego “Ja, MY, oni. Jak kochać i być kochanym” zostały przygotowane przez autorów publikujących już wcześniej na łamach bezpłatnego dodatku “Pomocnik Psychologiczny” oraz przez dziennikarzy "Polityki". Redaktorem serii jest Ewa Wilk, kierownik działu krajowego "Polityki".

Na zawartość drugiej części serii “Ja, MY, oni. Jak kochać i być kochanym”, poświęconej sprawom miłości, rodziny i wychowania dzieci, składają się cztery podstawowe rozdziały:

  1. My jako dzieci – zrozumieć swoją przeszłość
  2. My jako partnerzy – jak mądrze kochać
  3. My jako rodzice – jak rozumnie wychowywać dzieci
  4. My jako podpory – jak wspierać w problemach

Trzecia i ostatnia część serii "Ja, my, ONI" - o relacjach człowieka w pracy, społeczeństwie i świecie współczesnym, planowana jest na koniec sierpnia.

Poradnik Psychologiczny „Ja my oni. Jak kochać i być kochanym” będzie promowany w radiu (Radio TOK FM, Radio ZET, Radio PIN, Program III Polskiego Radia), Internecie (Onet.pl, Wirtualna Polska i Gazeta.pl) oraz prasie (Gazeta Wyborcza – Wysokie Obcasy, POLITYKA, FORUM).

 

Zapraszamy do lektury.

 

Dominika Nowak

Specjalista ds. promocji i PR

Tygodnika POLITYKA 

tel. (022) 451 62 02

Znajdź nas na: