Trzecia część poradnika psychologicznego "Ja My Oni"

26 sierpnia w sprzedaży pojawi się trzeci, zamykający cykl „Ja, my, oni”, Poradnik Psychologiczny „POLITYKI” – „Ja, my, ONI. Żyć dobrze z ludźmi”.

100-stronicowe wydanie specjalne „Polityki” będzie dostępne w kioskach i salonach prasowych oraz poprzez stronę internetową www.skleppolityki.pl - w cenie 14,99 zł. Promowane będzie w telewizji (TVN24, TVN Style, Discovery World i Discovery Channel) w radiu (Radio TOK FM, Radio ZET, Radio PiN, Program III Polskiego Radia), w internecie (Onet.pl, Wirtualna Polska) oraz w prasie („Wysokie Obcasy” Gazety Wyborczej, POLITYKA, FORUM). Za kreację kampanii odpowiada dział promocji "Polityki", za produkcję spota telewizyjnego agencja Adah Advertising, a media zakupił dom mediowy Starcom.

Artykuły do wydania specjalnego Ja, my, ONI. Żyć dobrze z ludźmi” zostały przygotowane przez autorów publikujących już wcześniej na łamach bezpłatnego dodatku “Pomocnik Psychologiczny POLITYKI” oraz przez dziennikarzy "Polityki". Redaktorem serii jest Ewa Wilk, kierownik działu krajowego "Polityki".

Ostatnia część serii “Ja, my, oni””, poświęcona jest tematyce z zakresu psychologii społecznej i odpowiada na pytania:  jak radzić sobie w roli pracownika, szefa, klienta, obywatela; jak rozmawiać, by inni chcieli się otworzyć; jak pokonać tremę, dystans, uprzedzenia; na ile pozwolić innym, by nami kierowali i manipulowali naszym myśleniem?

Poprzednie części Poradnika „Ja, my, oni” -  „O sensie i jakości życia” i  „Jak kochać i być kochanym” są dostępne na www.skleppolityki.pl

Dominika Nowak

Specjalista ds. promocji i PR

Tygodnika POLITYKA 

tel. (022) 451 62 02

Znajdź nas na: