"Sztuka życia" - nowe wydanie specjalne "Polityki"
promocja/Polityka

Już dziś można kupić nowe wydanie specjalne „Polityki” pt.  „Sztuka Życia”.  Na 140 stronach autorzy (m. in.: Ewa Winnicka, Agnieszka Krzemińska, Juliusz Ćwieluch)  wraz ze swoimi rozmówcami Wojciechem Waglewskim, Piotrem Cieplakiem, Igą Cembrzyńską zastanawiają się nad  receptą na  szczęśliwe życie podaną kiedyś przez Profesora Leszka Kołakowskiego. Instrukcja  każe m.in. wyzwolić się z potrzeb, delektować się okruchami życia, raczej rezygnować niż zdobywać. Dodatek, który można określić jako „Poradnik wolnego człowieka”,  kierowany jest do wszystkich, którzy poszukują sensu i urody istnienia i starają się ten sens odnaleźć w prozie codziennych czynności. Próbują swoje życie rozumieć, układać i dbać o jego jakość.

„Sztuka Życia” dostępna jest w cenie 16.99 zł. Można ją kupić w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl.

Promocja wydania specjalnego objęła telewizję (TVN 24, TVN Style, TVP Kultura, At Media), radio  (Radio TOK FM, Radio PiN, Program III Polskiego Radia, Radio Zet, RMF Classic, RMF FM)  oraz  Politykę”,  „Forum” i „Gazetę Wyborczą”. Za kreację spotu telewizyjnego odpowiadał Dom Produkcyjny TimeCode, czasy telewizyjne zakupił Starcom.

Znajdź nas na: