POLITYKA na IPadzie z prenumeratą!
POLITYKA na IPadzie z prenumeratą - najnowsza wersja aplikacji - jako pierwsza wśród polskich wydawców

Szanowni Państwo,

miło mi poinformować, że w najnowszej wersji aplikacji POLITYKI na iPadzie dodana została opcja prenumeraty. Prenumerata realizowana jest bezpośrednio poprzez konto użytkownika w iTunes - nie wymaga dodatkowej rejestracji na stronie www wydawcy. Zamawia się ją jednym przyciskiem w Kiosku wewnątrz aplikacji. 

POLITYKA jako pierwsza wśród polskich wydawców zastosowała takie rozwiązanie w swojej aplikacji.  Prenumerata ma charakter miesięcznego, autoodnawialnego abonamentu. Użytkownik, raz zamówiwszy prenumeratę, nie musi pamiętać o dokonywaniu miesięcznej opłaty, po prostu otrzymuje kolejne wydania tygodnika do pobrania na tablet. Użytkownik może w dowolnym momencie zrezygnować z przedłużania subskrypcji. Czytelnicy, którzy zdecydują się udostępnić wydawnictwu Polityka SP swoje dane kontaktowe, mogą skorzystać z 7-dniowego okresu darmowego prenumeraty.

  • Cena miesięcznej prenumeraty wynosi 2,99 EUR.
  • Cena pojedynczego wydania bez prenumeraty pozostaje na poziomie 0,79 EUR.
  • Cena pojedynczego wydania w prenumeracie miesięcznej wynosi 0,74 EUR.
  • W niektórych miesiącach ukazuje się nie cztery lecz pięć numerów POLITYKI, jednak miesięczna opłata pozostaje taka sama, co dodatkowo podnosi atrakcyjność prenumeraty Polityki na Ipadzie.
Znajdź nas na: