Prezentownik

HarperKids. Najlepsze książki dla dzieci i nie tylko

Bing. Zabawa w parku. Książka z magnesami Bing. Zabawa w parku. Książka z magnesami mat. pr.

Bing. Zabawa w parku. Książka z magnesami

Książka z magnesami to wyśmienita propozycja dla najmłodszych wielbicieli Binga: są tu kartonowe, wytrzymałe strony z kolorowymi ilustracjami, a do tego 8 magnesów z ulubionymi bohaterami! Magnesy można umieszczać w dowolnych miejscach na poszczególnych stronach, tworząc za każdym razem swoje własne, niepowtarzalne ilustracje do przygód Binga i jego przyjaciół.

Dołączcie do bohaterów serialu, którzy wybrali się do parku, na piknik i na zjeżdżalnię, i bawcie się dobrze, przenosząc magnesy z postaciami na kolejne strony! Komponując swoje wersje ilustracji, maluchy mogą również wymyślać i opowiadać przygody znanych z serialu postaci na nowo – to znakomite ćwiczenie dla wyobraźni i frajda dla całej rodziny!

HarperKids, 36.99 zł

https://bit.ly/3onqHiU

Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawymat. pr.Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy

Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy

Zmysły, a także logiczne myślenie pobudzi na pewno „Pudełko pełne zabawy” składające się z książeczki z wierszykami, puzzli o prostym, prostokątnym kształcie oraz tacki, na której układamy puzzle. Może z nich wyjść nawet 8 obrazków, bo puzzle są dwustronne! Maluszki ćwiczą rączkę, a także spostrzegawczość – tak by obrazek układał się w całość i przedstawiał „Zwierzęta” albo „Pojazdy”. Puzzle rozwijają motorykę małą czyli pomagają ćwiczyć sprawność rąk, chwytność palców i precyzję ruchów, a wspólne czytanie pomaga rozwijać wyobraźnię oraz wzbogaca słownictwo.

HarperKids, 39.99 zł

https://bit.ly/3mHJZPf

Czapu Czipu Zabawy z wyobraźniąmat. pr.Czapu Czipu Zabawy z wyobraźnią

Czapu Czipu Zabawy z wyobraźnią

Zabawy z ruchem to nowa seria kartonowych książeczek wspomagająca rozwój młodszych dzieci. Jej bohater, chłopiec o imieniu Czapu Czipu ma wielką papierową czapkę, która jest jak czarodziejski kapelusz - potrafi naśladować ludzi, zwierzęta i przedmioty, szykuje różne zagadki i zabawy. W każdej z czterech części Czapu Czipu uczy się naśladować różne zwierzątka: małpkę, rybkę, wiewiórkę i kotka, a czytelnicy chętnie dołączają do zabawy. Wykonują ćwiczenia stymulujące motorykę dużą, co świetnie rozwija układ nerwowy i sprawność fizyczną. Znakomita pomoc dla rodziców, pedagogów i terapeutów!

HarperKids, 24,99 zł

https://bit.ly/3d2qPjH

Van Dog. Gosia Herba, Mikołaj Pasińskimat. pr.Van Dog. Gosia Herba, Mikołaj Pasiński

Van Dog Gosia Herba, Mikołaj Pasiński

Van Dog, psi malarz, wyrusza w plener. Wczesnym rankiem rozstawia sztalugi, miesza farby, kontempluje krajobraz. Łąka budzi się do życia: ślimak szuka śniadania, mrówki zabierają się do pracy, dzieci grają w piłkę, orkiestra daje koncert, a wielka jaszczurka wyrusza w podróż do Tokio.

Ale zamieszanie! Trudno pracować w takim hałasie! Mimo to Van Dog maluje niestrudzenie aż do zmierzchu. Jakie dzieło stworzył tym razem? „Van Dog” jest pełną humoru opowiastką o sztuce, tworzeniu i obserwacji świata. Łączy klasyczną książkę obrazkową z wyszukiwanką.

Niedługie teksty w komiksowej formie zachęcą dziecko do samodzielnego czytania.

Do książki dołączony jest plakat niespodzianka.

HarperKids, 39,99 zł

https://bit.ly/3uWmllg

Kosmiczne urodziny! Lecimy na Księżycmat. pr.Kosmiczne urodziny! Lecimy na Księżyc

Kosmiczne urodziny! Lecimy na Księżyc

Gdyby można było urządzić urodziny na Księżycu, każdy chciałby na nie przyjść! Pytanie brzmi – jak by one wyglądały?

Na to pytanie odpowiada książka Kosmiczne urodziny! Lecimy na Księżyc – autorka opowiada, jak wyglądałby lot, jak można by było się bawić oraz czy można by było zdmuchnąć świeczki lub posłuchać muzyki?

Ta książka to wspaniała przygoda, pełna ciekawostek, która na bliskim każdemu dziecku przykładzie opowiada o warunkach panujących na Księżycu i w całym Kosmosie.

HarperKids, 34,99 zł

https://bit.ly/33UgZuQ

Materiał przygotowany przez HarperKids.

Polityka 22.2021 (3314) z dnia 25.05.2021; Dzień Dziecka; s. 103
Reklama

Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Reklama