Prezentownik

Gry planszowe – idealny sposób na spędzenie wolnego czasu we wspólnym gronie

Gry planszowe – idealny sposób na spędzenie wolnego czasu we wspólnym gronie Gry planszowe – idealny sposób na spędzenie wolnego czasu we wspólnym gronie Polityka

Dobra gra planszowa jest wielorazową rozrywką dla rodziny i znajomych, również na imprezie. Oto polecane gry na wspólne chwile podczas nadchodzących świąt.

iKNOW to gra quizowa, w której wygrywa nie najmądrzejszy, lecz najsprytniejszy. Jeśli nie znasz odpowiedzi, to nie koniec: wykorzystaj przeciwnika i jego wiedzę, by wygrać!

.Polityka.

Alias Original, to odmiana kalamburów, czyli gra w „jak powiedzieć, by nie powiedzieć”. Bądź szybki i nakieruj innych na odpowiedni wyraz, doprowadzając swoją drużynę do mety.

.Polityka.

W innej wersji gry Alias kobiety i mężczyźni wykorzystujemy znane stereotypy – kobiet nie da się zrozumieć? A może powiedzenie to odnosi się do mężczyzn? To świetna gra, w której kobiety objaśniają słowa związane z płcią męską i na odwrót. Nic tylko sprowadzić przyjaciół i grać.

.Polityka.

Założysz się? to genialna gra, w której gracze wykonują wyzwania lub odpowiadają na zagadki umysłowe. Dostępna w kilku wersjach oraz idealna dla grona rodzinnego lub na szaloną imprezę.

.Polityka.

Materiał przygotowany przez Tactic Games Polska. https://www.tactic.net/fp.php?lang=PL

Reklama

„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Reklama