Prezentownik

Nowości od Epson

Miniaturowy projektor laserowy EF-12 Miniaturowy projektor laserowy EF-12 Materiały klienta

Epson EF-12

Miniaturowy projektor laserowy EF-12Materiały klientaMiniaturowy projektor laserowy EF-12

Designerski projektor laserowy o miniaturowych rozmiarach wyświetlający obraz do rozmiaru 150”przekątnej. Technologia 3LCD gwarantuje równe natężenie światła barwnego i białego, dzięki czemu wyświetlane obrazy są jasne i nasycone, także podczas wyświetlania w dzień.

Miniaturowy projektor laserowy EF-12Materiały klientaMiniaturowy projektor laserowy EF-12

Wysoki kontrast zapewnia wyraźne odwzorowanie cieni i czerni. Wbudowany Android TV pozwala na dostęp do serwisów z filmami, programów i gier z Google Play, YouTube i innych popularnych aplikacji. Wyposażony w system audio od Yamaha.

Epson EF-12

Epson L8180

Drukarka dla fotografów Epson L8180Materiały klientaDrukarka dla fotografów Epson L8180

Drukarka dla fotografów pozwalająca na drukowanie zdjęć w formacie od pocztówki do ogromnego rozmiaru A3+. Profesjonalna głowica i atramenty (w tym dodatkowy szary) zapewniają doskonałe kolory i przejścia tonalne zarówno fotografii w kolorze, jak i czarno-białych. System EcoTank gwarantuje bardzo niski koszt druku – na jednym, dołączanym komplecie atramentów można wydrukować nawet do 2300 zdjęć. Dodatkowy atut to wbudowana łączność Wi-Fi i skaner.

Epson L8180

Epson L3251

Urządzenie wielofunkcyjne dla domu i małego biura Epson L3251Materiały klientaUrządzenie wielofunkcyjne dla domu i małego biura Epson L3251

To wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne dla domu i małego biura. Zastąpienie kartridży systemem dolewania atramentu obniża koszt druku do mniej niż 1 gr za stronę tekstu i poniżej 2 gr za A4 w kolorze. W zestawie dołączany jest atrament wystarczający nawet na 3 lata. Aplikacja Creative Print daje dostęp do setek szablonów dokumentów, dyplomów czy ozdób świątecznych. Łączność bezprzewodowa pozwala na drukowanie treści z dowolnego urządzenia, w tym telefonów.

Epson L3251

Materiał przygotowany przez firmę Epson

Reklama

„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Reklama