Prezentownik

Garmin – smartwatche i akcesoria dla aktywnych

Garmin Venu 2 Garmin Venu 2 mat. pr.

Garmin Venu 2

Smartwatch dla żyjących aktywnie

Kolorowy wyświetlacz AMOLED i nawet do 11 dni pracy baterii czynią smartwatche Garmin z serii Venu 2 optymalnym wyborem na każdą okazję. Sprawdzą się zarówno podczas intensywnego wysiłku oraz codziennych obowiązków. Aplikacje do pomiaru kondycji, pulsoksymetr i funkcje smart dotrzymają Ci kroku każdego dnia… a jeśli już mowa o krokach, w każdej chwili możesz sprawdzić ich liczbę na ekranie zegarka lub w aplikacji w kompatybilnym smartfonie. Smartwatch zmierzy także liczbę minut intensywnej aktywności w tygodniu oraz pozwoli Ci monitorować Twój sen. Dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay oraz opcji zapisywania muzyki na zegarku możesz zapomnieć o długim poszukiwaniu portfela i telefonu w plecaku lub torbie. Smukła ramka ze stali nierdzewnej oraz silikonowy pasek gwarantują stylowy wygląd i wygodę przez cały dzień. Dostępny w dwóch rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych.

Cena: ok. 1800 zł

https://www.garmin.com/pl-PL/p/707538/pn/010-02430-10

Garmin Lilymat. pr.Garmin Lily

Smartwatch stworzony z myślą o kobietach

Niewielka koperta, stylowe, wzorzyste szkiełko, biżuteryjny design i funkcje dedykowane kobietom - to właśnie smartwatch Garmin Lily. Zegarek liczy kroki, monitoruje sen, tętno oraz poziom energii i pomaga w śledzeniu cyklu miesiączkowego, ciąży okraz okresu premenopauzy. Aplikacje do jogi, chodzenia, kardio, ćwiczeń oddechowych i innych aktywności ułatwiają prowadzenie zdrowego trybu życia. Na ekranie wyświetlają się także powiadomienia o wiadomościach i połączeniach oraz przypomnienia z kalendarza. Garmin Lily dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych, z wymiennymi paskami ze skóry lub silikonu - dzięki temu możesz dopasować wygląd zegarka do okazji i nastroju.

Cena: ok. 920 zł

https://www.garmin.com/pl-PL/p/698519/pn/010-02384-10

Garmin Enduromat. pr.Garmin Enduro

Ultrawydajny smartwatch dla tych, którzy wymagają więcej

Smartwatch Garmin Enduro to specjalistyczny sprzęt dla tych, którzy oczekują od zegarka prawdziwej niezawodności. Jest lekką, ale bardzo wytrzymałą propozycją, stworzoną z myślą o biegach na najdłuższych dystansach. Tryb biegu ultra pozwala na zarejestrowanie czasu netto biegu oraz czasu spędzonego w punktach żywnościowych i podczas odpoczynku. Funkcja ClimbPro wyświetla informacje o bieżących i zbliżających się wzniesieniach, a Asystent Odpoczynku pomaga zaplanować następny trening z uwzględnieniem czasu regeneracji. Ten smartwatch GPS działa nawet do 50 dni na jednym ładowaniu baterii, a innowacyjna soczewka solarna PowerGlass™ wykorzystuje energię słoneczną, aby dodatkowo wydłużyć czas pracy. Niezawodny dla biegaczy, rowerzystów i wszystkich fanów ekstremalnych aktywności.

Cena: od 3720 zł

https://www.garmin.com/pl-PL/p/702797/pn/010-02408-00

Radar Varia RTL515  Edge 1030 Plusmat. pr.Radar Varia RTL515 Edge 1030 Plus

Niezbędnik rowerzysty

Radar rowerowy Varia RTL 515 nie tylko ostrzega kierowców za pomocą mocnego światła z rybem do jazdy dziennej, nocnej lub w grupie. Dostarcza też informacje o tym, jak szybko nadjeżdżają pojazdy z tyłu i wyświetla je na kompatybilnym telefonie lub urządzeniu. Komputer rowerowy Garmin Edge 1030 Plus poprowadzi Cię przez nawet najbardziej kręte ścieżki i nie da Ci się zgubić, ale to nie wszystko. To urządzenie, które pozwoli dokładnie monitorować swoje statystyki, oceni historię treningową i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności wysiłku, szczytowej formie czy przetrenowaniu. Funkcja ClimbPro poinformuje Cię o nachyleniu trasy oraz o tym, ile jeszcze zostało Ci do pokonania, dzięki czemu będziesz mieć możliwość lepiej rozłożyć wysiłek. Edge 1030 Plus zapewnia 20 godz. pracy baterii podczas korzystania z trybu GPS i nawet do 40 godzin podczas pracy w trybie oszczędzania baterii.

Cena: ok. 1860 / 2760 zł

https://www.garmin.com/pl-PL/p/621232/pn/010-02061-01

Seria Garmin Instinctmat. pr.Seria Garmin Instinct

Niezawodny, wytrzymały, inteligentny - smartwatch Garmin Instinct

Smartwatch GPS Garmin z serii Instinct to urządzenie, na którym możesz polegać. Wzmocniona włóknami obudowa polimerowa zapewnia większą trwałość, a chemicznie wzmocniony monochromatyczny wyświetlacz jest odporny na zarysowania i czytelny w pełnym słońcu. Zegarek został stworzony zgodnie z amerykańską normą wojskową 810 dotyczącą temperatury, wstrząsów i wodoodporności (do 100 m). Dodatkowo wyposażony jest w specjalne paski z otworami wentylacyjnymi z dwiema niezależnie zdejmowanymi szlufkami, które zapewniają bezpieczne dopasowanie i zapobiegają zahaczaniu. Czas pracy wbudowanej baterii wynosi do 14 dni w trybie zegarka, do 16 godzin w trybie GPS i do 40 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac. Zegarki z serii Instinct dostępne są w wersji Solar z ładowaniem energią słoneczną, w wersji Tactical z dodatkowymi funkcjami taktycznymi, Esport z możliwością streamowania swoich parametrów w trakcie rozgrywki oraz Surf – dla tych, którzy polują na wysokie fale.

Cena: od 940 zł

https://www.garmin.com/pl-PL/p/621802

Reklama

Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Reklama