Style Prezenty

Gry łączące pokolenia

Nowoczesne gry planszowe to coś więcej niż wspólna zabawa – pozwalają się zrelaksować, a jednocześnie potrenować planowanie, logiczne myślenie i inne zdolności umysłowe. Nowoczesne gry planszowe to coś więcej niż wspólna zabawa – pozwalają się zrelaksować, a jednocześnie potrenować planowanie, logiczne myślenie i inne zdolności umysłowe. mat. pr.
Od dawna wiadomo, że nic nie łączy ludzi tak, jak wspólna zabawa. Najlepiej przy nowoczesnych grach planszowych, które dostarczają rozrywki, redukują stres i wspierają rozwój więzi!

Tytułem o prostych zasadach, przyjaznych zarówno dzieciom, jak i seniorom, jest Wsiąść do Pociągu. Podczas zabawy naszym celem będzie łączenie miast nieprzerwaną trasą kolejową. W tym celu będziemy dobierali kolorowe karty wagonów, by z ich pomocą odcinek po odcinku realizować plany i gromadzić punkty zwycięstwa.

Przy wspólnym stole mogą zasiąść przedstawiciele różnych pokoleń, nawet jeśli na co dzień trudno im znaleźć wspólny język.mat. pr.Przy wspólnym stole mogą zasiąść przedstawiciele różnych pokoleń, nawet jeśli na co dzień trudno im znaleźć wspólny język.

Sama rozgrywka jest bardzo przyjemna, wymaga skutecznego planowania i doskonale rozwija nasz umysł.

Każda minuta spędzana wspólnie przez dziadków i wnuki jest ważna, a gry planszowe pozwalają im spędzać razem czas w sposób wartościowy.mat. pr.Każda minuta spędzana wspólnie przez dziadków i wnuki jest ważna, a gry planszowe pozwalają im spędzać razem czas w sposób wartościowy.

W rodzinnym gronie świetnie sprawdzą się też kalambury! Zwłaszcza te nietypowe, jak Imago Family, w którym zamiast własnego ciała, do przekazywania haseł będziemy używać przezroczystych kart z grafikami, które możemy na siebie nakładać.

Podczas rozgrywek mamy okazję lepiej poznać naszych domowników, a wspólna zabawa jeszcze bardziej zbliży nas do siebie.mat. pr.Podczas rozgrywek mamy okazję lepiej poznać naszych domowników, a wspólna zabawa jeszcze bardziej zbliży nas do siebie.

Dzięki takiej zabawie dzieci uczą się wczuwania się w sytuację innych osób, a dorośli mają okazję poćwiczyć kreatywność i nieszablonowe myślenie.

Materiał powstał we współpracy z www.rebel.pl

Gry planszowe to również nie lada wyzwanie dla dziecięcych umysłów, które pozwala im uczyć się przestrzegania reguł i poszerzać wiedzę.mat. pr.Gry planszowe to również nie lada wyzwanie dla dziecięcych umysłów, które pozwala im uczyć się przestrzegania reguł i poszerzać wiedzę.

Reklama

Piszemy o wszystkim, co ważne.

Z prenumeratą możesz więcej!

Subskrybuj
Reklama