Style Prezenty

Święta w dobrym TONie

Święta w dobrym TONie Święta w dobrym TONie Materiały klienta
Święta już wkrótce. Spraw by ten czas był jeszcze piękniejszy dzięki designerskim produktom TON.

Kultowe już meble i inne elementy wyposażenia wnętrz są ponadczasowe, piękne i funkcjonalne, obdarowanie nimi bliskiej nam osoby jest więc doskonałym pomysłem. Ponadto prezenty świąteczne tego typu to świetna inwestycja na przyszłość!

Wieszaki to pomysł na prezent, który nie może się nie przydać – w końcu tego akcesoria używa każdy z nas. Wieszak LOGS to design w duchu zerowaste, do jego powstania wykorzystuje się wyłącznie pozostałe w toku produkcji krzeseł elementy drewniane, a pakuje się go w kartony z reciklingu. Jego minimalistyczny design pozwala na szeroki zakres zastosowań i zabawne kombinacje na ścianie.

Wieszak LOGSMateriały klientaWieszak LOGS

Tee to kolejna propozycja prezentu i pozycja obowiązkową dla miłośników wieszaków o minimalistycznym, a zarazem nietuzinkowym designie. Możliwość wieszania ubrań na różnej wysokości pozwala na łatwe korzystanie z niego. Z powodzeniem zachęci również dzieci do wieszania ubrań.

Wieszak TeeMateriały klientaWieszak Tee

Niezwykle funkcjonalnym prezentem będzie zestaw do kawy Ripple, to harmonijnie zestawiona porcelanowa filiżanka do cappuccino lub espresso i kryształowa szklanka na wodę, podane na dębowej tacy.

Zestaw do kawy RippleMateriały klientaZestaw do kawy Ripple

Propozycją, która szczególnie przypadnie do gustu entuzjastom pięknych kształtów i szlachetnych materiałów to misa HOOP, łączy w sobie dwie czeskie tradycje rękodzielnicze: ręczne gięcie drewna i produkcję szkła kryształowego. Może być piękną dekoracją stołu lub być naczyniem do przechowywania np. owoców.

Misa HOOPMateriały klientaMisa HOOP

I ostatnia propozycja obiekt który stworzył historię, ikona - krzesło No 14. Doskonale łączy design z funkcjonalnością. Jest wygodne, lekkie i dobrze wygląda, nadaje się do różnych przestrzeni.

Krzesło No 14Materiały klientaKrzesło No 14

Po więcej inspiracji prezentowych zapraszamy na www.ton.eu

Partnerem materiału jest TON.

Reklama

Piszemy o wszystkim, co ważne.

Z prenumeratą możesz więcej!

Subskrybuj
Reklama