Dzień Dziecka

Hamulec ręczny

Dymisja Wenty, co dalej z piłką ręczną

Trener Bogdan Wenta podczas meczu towarzyskiego Polska-Niemcy, 2 kwietnia, hala Ergo Arena w Gdańsku. Trener Bogdan Wenta podczas meczu towarzyskiego Polska-Niemcy, 2 kwietnia, hala Ergo Arena w Gdańsku. Przemysław Szyszka / EAST NEWS
Czy po porażce piłkarzy ręcznych i dymisji Bogdana Wenty będzie na czym budować nową reprezentację?
Karol Bielecki oświadczył, że reprezentacja to dla niego rozdział zamknięty.Dominik Sadowski/Agencja Gazeta Karol Bielecki oświadczył, że reprezentacja to dla niego rozdział zamknięty.

Reprezentacja w marnym stylu przegrała walkę o występ na igrzyskach olimpijskich, a trener postanowił uprzedzić rozliczenia i podał się do dymisji. Miał powody, bo ostatnie występy jego drużyny na najważniejszych imprezach to pasmo niepowodzeń. Mit Gladiatorów, jak za najlepszych czasów ochrzczono szczypiornistów, sukcesywnie się kruszył, a sam Wenta stracił aurę nieomylnego guru. Tak jak po medalach na mistrzostwach świata w 2007 i 2009 r.

Polityka 17-18.2012 (2856) z dnia 25.04.2012; Ludzie i style; s. 155
Oryginalny tytuł tekstu: "Hamulec ręczny"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Niezbędnik

Tłukliwe dzieła sztuki

W poszukiwaniu dzieł sztuki – szczególnie tych z ceramiki czy szkła – nie trzeba koniecznie wybierać się do galerii czy na targi. Czasami wystarczy zajrzeć do kredensu babci.

Anna Maga
27.04.2021