Dzień Dziecka

Instawakacje

Wakacyjne trendy z Instagrama

Z lewej, od góry: Horseshoe Bend w Arizonie. Szklany most w chińskim Zhangjiajie. Włoskie Positano. Z lewej, od góry: Horseshoe Bend w Arizonie. Szklany most w chińskim Zhangjiajie. Włoskie Positano. EAST NEWS
Media społecznościowe coraz mocniej wpływają na to, gdzie i jak spędzamy urlop. Popularne są miejsca, które dobrze wyglądają na Instagramie.
Od lewej: lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Polskie Malediwy – Osadnik Gajówka. Okolice Hilo na Hawajach.Instagram, East News, PAP Od lewej: lodospad w Rudawce Rymanowskiej. Polskie Malediwy – Osadnik Gajówka. Okolice Hilo na Hawajach.

Wycieczka słowackich nastolatków dociera do Wyżniego Stawu Rohackiego w Tatrach Zachodnich, niedaleko granicy z Polską. Ale tu pięknie – zachwyca się dziewczyna. Odkładają plecaki, wyciągają telefony i rozpierzchają się po okolicy. Jedna koleżanka robi drugiej zdjęcie pleców, gdy tamta patrzy w kierunku tafli wody, stojąc na jednym z kamieni przy brzegu. Obok grupka popędza inną, żeby podbiegła i zapozowała wspólnie z nimi. Robią sobie kilka wspólnych zdjęć, jak podskakują.

Opiekuna, który pokazuje na pobliskim zboczu kozicę, słucha mało kto.

Polityka 31.2019 (3221) z dnia 30.07.2019; Ludzie i style; s. 75
Oryginalny tytuł tekstu: "Instawakacje"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001