Dzień Dziecka

Konkurs: zaprojektuj wnętrze jak najbliższe naturze

mat. pr.
Magazyn „Salon” i firmy Venis i Lantic Colonial oraz Galerie Venis zapraszają architektów do udziału w wyjątkowym konkursie – na projekt wnętrza jak najbliżej natury.

W projekcie należy wykorzystać produkty z aktualnej oferty hiszpańskich marek Venis i Lantic Colonial.

Nagrody za I, II i III miejsce: wyjazd do Nowego Jorku (w programie wycieczka szlakiem najciekawszej nowojorskiej architektury i zwiedzanie nowego showroomu projektu Normana Fostera, marki Porcelanosa Grupo na 5th Avenue. Zdobywca I miejsca zostanie nagrodzony publikacją zwycięskiego projektu na łamach magazynu „Salon”.

***

Inspiracje przyrodą dają o sobie mocno znać w projektach współczesnych wnętrz. Jest to związane z pozytywnymi skojarzeniami, jakie budzi natura. Kojarzymy ją z odpoczynkiem, energią czerpaną z ziemi, spokojem, swobodą i nieograniczoną przestrzenią. Zainspiruj się przyrodą i jej odwzorowaniem w ofercie najlepszych hiszpańskich marek: Venis i Lantic Colonial. Odkryj ich piękno i zaprojektuj przyjazne, komfortowe wnętrze (do wyboru: salon, sypialnia, łazienka lub kuchnia). Na nieszablonowe projekty czekamy do 30 stycznia 2020 r. Prace konkursowe i ewentualne pytania prosimy kierować na adres: e.plichta@anicar.com.pl.

Szczegóły, regulamin konkursu i zgłoszenia: na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001
Reklama