Dzień Dziecka

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl mat. pr.
Ruszyła kampania Biegaj z eobuwie.pl, tworzona we współpracy z marką ASICS. Dzięki specjalnemu quizowi dobór butów sportowych jest jeszcze prostszy – system w oparciu o udzielone odpowiedzi wskazuje konkretne modele, dostępne w ofercie sklepu.

Trudno dobrać odpowiednie obuwie, szczególnie jeśli dopiero zaczyna się przygodę z bieganiem. Tymczasem pełni ono rolę kluczową – stanowi inwestycję w bezpieczeństwo, wygodę, ale i lepsze wyniki sportowe. Buty odpowiadają m.in. za amortyzację i stabilizację, chronią przed otarciami i pęcherzami, które na długi czas potrafią uniemożliwić aktywność fizyczną. Z pomocą w wyborze przychodzi najnowszy projekt eobuwie.pl.

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.plmat. pr.Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl

Sezon wiosenny sprzyja sportowym wyzwaniom, ale różne systemy sznurowania, materiały i technologie stosowane w butach sprawiają, że łatwo jest się pogubić w dostępnych opcjach. Zwłaszcza, że buty biegowe powinny spełniać szereg wymogów – m.in. być lekkie, wytrzymałe, proste do utrzymania w czystości czy komfortowe dla stóp. Odpowiedzią na wątpliwości, a zarazem istotną pomocą w dobieraniu obuwia, jest asystent biegowy, udostępniony przez eobuwie.pl w formie online, a stworzony we współpracy z popularną marką ASICS.

Strefa biegacza, dostępna tutaj, pozwala na znalezienie profesjonalnych butów treningowych, dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Wystarczy wypełnić krótki quiz. Pojawiają się w nim pytania m.in. o częstotliwość treningu, miejsce ćwiczeń czy typ stóp. Na podstawie tych informacji system rekomenduje najlepsze dostępne opcje i przekierowuje użytkownika na stronę eobuwie.pl, gdzie wyświetlają mu się wyłącznie pasujące modele.

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.plmat. pr.Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl

Eobuwie.pl to lider sprzedaży butów online, który dostarcza zróżnicowanego asortymentu i szerokiego wyboru produktów – m.in. sportowych. Dzięki asystentowi biegowemu i systemowi rekomendacji artykułów, wybór obuwia treningowego jest jeszcze prostszy.

eobuwie.pl wspólnie z ASICS w ramach projektu biegowego realizuje akcje edukacyjne, w tym webinary na Instagramie oraz podcasty dostępne na Spotify.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001
Reklama