Kraj

PiSbusy

Kampania PiS rusza w Polskę. Autobusami

Plakaty zapraszające na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim na Placu Teatralnym w Warszawie Plakaty zapraszające na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim na Placu Teatralnym w Warszawie Andrzej Stawiński / Reporter
Kilkuset działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości wyruszy w środę w podróż po Polsce, by promować Jarosława Kaczyńskiego.

Młodzi aktywiści zabiorą ze sobą wyborcze gadżety – plakaty, ulotki, wyborcze gazetki, znaczki, długopisy, a nawet nalepki na samochody w biało - czerwonych barwach, z hasłem Jarosława Kaczyńskiego „Polska jest najważniejsza”.

Wyruszą z Warszawy w uroczystej oprawie do 40 najważniejszych miast w Polsce, które są stolicami okręgów wyborczych (to w większości obecne i dawne miasta wojewódzkie). Uczestników akcji rozwiozą specjalnie wynajęte na tę okazję mikrobusy, oklejone reklamami z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. – Będą się zatrzymywać w miejscach wskazanych przez regionalnych działaczy PiS, głównie w centrach miast, i rozdawać ulotki oraz gadżety – mówi nam poseł PiS, członek władz partii. Wspierać ich w tym będą lokalni działacze ubrani w partyjne koszulki.

- Chcemy wzmocnić nasz przekaz. Akcja potrwa do piątku, wezmą w niej udział głównie wolontariusze, którzy zgłosili się do nas w czasie kampanii – potwierdza poseł Joachim Brudziński, członek sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego.

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

Dyplomaci jak hostessy – tak działa polskie MSZ

PiS w zasadzie nie prowadzi polityki zagranicznej. Nie potrzebuje więc doświadczonych ambasadorów. Chyba że do roli hostess.

Grzegorz Rzeczkowski
09.10.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną