Kraj

PiSbusy

Kampania PiS rusza w Polskę. Autobusami

Plakaty zapraszające na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim na Placu Teatralnym w Warszawie Plakaty zapraszające na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim na Placu Teatralnym w Warszawie Andrzej Stawiński / Reporter
Kilkuset działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości wyruszy w środę w podróż po Polsce, by promować Jarosława Kaczyńskiego.

Młodzi aktywiści zabiorą ze sobą wyborcze gadżety – plakaty, ulotki, wyborcze gazetki, znaczki, długopisy, a nawet nalepki na samochody w biało - czerwonych barwach, z hasłem Jarosława Kaczyńskiego „Polska jest najważniejsza”.

Wyruszą z Warszawy w uroczystej oprawie do 40 najważniejszych miast w Polsce, które są stolicami okręgów wyborczych (to w większości obecne i dawne miasta wojewódzkie). Uczestników akcji rozwiozą specjalnie wynajęte na tę okazję mikrobusy, oklejone reklamami z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. – Będą się zatrzymywać w miejscach wskazanych przez regionalnych działaczy PiS, głównie w centrach miast, i rozdawać ulotki oraz gadżety – mówi nam poseł PiS, członek władz partii. Wspierać ich w tym będą lokalni działacze ubrani w partyjne koszulki.

- Chcemy wzmocnić nasz przekaz. Akcja potrwa do piątku, wezmą w niej udział głównie wolontariusze, którzy zgłosili się do nas w czasie kampanii – potwierdza poseł Joachim Brudziński, członek sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Kraj

Kiedy lekarze podlegają karze

Lekarze do więzień za błędy medyczne? Co jest zagrożeniem dla zdrowia: kadra medyczna czy polityczna?

Ewa Siedlecka
11.06.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną