Wywiad społecznościowy z Prezydentem RP

Zapytaj prezydenta Komorowskiego
POLITYKA.PL rozpoczyna wyjątkową akcję – zapraszamy do zadawania pytań prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Przez tydzień, do 10 maja będziemy je od Państwa zbierać. Następnie wybierzemy najciekawsze, które w Waszym imieniu zadamy prezydentowi.
Prezydent RP Bronisław Komorowski.
Adam Chełstowski/Forum

Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Po raz pierwszy obecny prezydent będzie rozmawiał z internautami. Prosimy o pytania na wszystkie tematy, które Państwa nurtują, nie tylko dotyczące bieżących wydarzeń politycznych i spraw międzynarodowych, ale również dotykające kwestii światopoglądowych oraz cywilizacyjnych.

Z pytań, które od Państwa napłyną, wyselekcjonujemy dziesięć naszych zdaniem najciekawszych. Zadamy je podczas spotkania z prezydentem. Odpowiedzi, wraz z materiałem wideo, zamieścimy na stronach serwisu POLITYKA.PL.

Zawsze wierzyliśmy, że nasz Tygodnik oraz strona internetowa mają nieprzeciętnych czytelników, ciekawych świata, nieobojętnych, zaangażowanych w sprawy publiczne. Mamy nadzieję, że ta forma wywiadu społecznościowego spodoba się Państwu. Pytania prosimy wpisywać na forum w komentarzach pod tym artykułem. Można je również zadawać na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook

Czytaj także

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną