Konferencja w Warszawie - o mediach w wyborach

„Kto ma internet, ten ma władzę?”
Pod takim hasłem-pytaniem odbędzie się 28 czerwca w Warszawie konferencja, poświęcona wykorzystaniu internetu w polityce. Eksperci będą się zastanawiać, jak wyglądać będzie kampania wyborcza 2011 w sieci.
Zaproszenie na seminarium w pliku jpg.
materiały prasowe

Zaproszenie na seminarium w pliku jpg.

Na najbliższym semiarium z cyklu „Rewolucja w komunikacji”, które odbędzie się 28 czerwca br., eksperci omówią rolę nowych mediów w kampaniach wyborczych, ze szczególnym uwzględnieniem najbliższych wyborów. Podczas spotkania przeanalizowane zostaną m.in. strategie pozyskiwania przez partie wyborców i sposoby dyskredytowania konkurencji. Zagadnienia te omówią również szefowie działań internetowych największych polskich partii politycznych. W spotkaniu udział wezmą m. in.: Piotr Niemczyk, dr Jan Zając, dr Marek Troszyński oraz Maciej Woźniak. W panelu uczestniczyć będą: red. Tomasz Machała, Agnieszka Pomaska, Michał Kamiński, Łukasz Naczas i Rafał Trzaskowski. Dyskusję poprowadzą dziennikarze Wyborcza.pl oraz Radia TOK FM.

Seminarium rozpocznie się 28. czerwca br. o godz. 10:00, w siedzibie spółki Agora przy ul. Czerskiej 8/10, w Warszawie. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, ale z powodu ograniczonej liczby miejsc proszą o rejestrację pod adresem: konferencje_internet@agora.pl.

Więcej informacji na stronie projektu: www.rewolucjawkomunikacji.pl.

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną