Mariusz Janicki poleca najnowszy numer POLITYKI
W najnowszym numerze POLITYKI zamieszczamy bardzo interesujący „Ranking dobrobytu narodów”, w którym porównujemy (już zresztą po raz trzeci) jakość życia w 28 państwach Unii Europejskiej.
Mariusz Janicki, z-ca redaktora naczelnego
Polityka

Mariusz Janicki, z-ca redaktora naczelnego

Okładka nowego numeru POLITYKI
Polityka

Okładka nowego numeru POLITYKI

Gęstość autostrad, bezrobocie, rozwody, przestępstwa, dochód na mieszkańca, zasięg internetu, zagrożenie korupcją, stopień społecznych nierówności i deklarowane zadowolenie z życia – to tylko kilka z aż 25 kryteriów, jakie zastosowaliśmy, aby ocenić, jak się żyje w różnych krajach na naszym kontynencie. Którą pozycję w tym rankingu zajmuje Polska?

Zachęcamy do sięgnięcia po POLITYKĘ. Z niej dowiecie się Państwo, co popycha nasz kraj w górę, a co ściąga go w dół, co się udało, a gdzie mamy zapóźnienia. Jest to zarazem rodzaj bilansu dziesięciu lat Polski w Unii. Zobaczmy, w jakim miejscu nas ta rocznica zastała.

Ponadto w najnowszej POLITYCE polecam artykuły o kłopotach Aleksandra Kwaśniewskiego w wymyśleniu swojej politycznej przyszłości, o współczesnych macochach i jak się one mają do stereotypu znanego z baśni o „Kopciuszku”, o tym, jak wygląda życie vipów, tych ważniejszych i mniej ważnych, oraz o Polakach, którzy zostali zakwalifikowani do lotu na Marsa w jedną stronę, co było ich marzeniem.

Zachęcam do przeczytania całości numeru i do zakupu wydania POLITYKI z filmem DVD „Pod Mocnym Aniołem” Wojtka Smarzowskiego.

Życzę miłych wrażeń z lektury.

Mariusz Janicki, z-ca redaktora naczelnego

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną