Kim jest Adrian Zandberg?
.
Forum

.

Co powiedział Adrian Zandberg po zakończeniu wtorkowej debaty (za TVN 24):

Udało się w końcu pokazać Polsce, że partia Razem istnieje, i poinformować o tym szerszą opinię publiczną. Żałuję, że w ostatnich tygodniach, kiedy organizowaliśmy merytoryczne konferencje, o programie naukowym, o tym, jak uciec z pułapki średniego rozwoju, jak rozwiązywać problemy polskiego rynku pracy, to zainteresowanie ze strony mediów było nikłe. Mam nadzieję, że teraz będzie szansa to nadrobić.

Debatą jestem rozczarowany. Najbardziej tym, że rozmawialiśmy o tym, kto z kim będzie zawierać koalicje, a za mało o społeczno-gospodarczych kwestiach. Nie rozmawialiśmy w ogóle o szeregu spraw, takich jak niski poziom nakładów na innowacje, że musimy zastanowić się nad tym, jaką rolę powinno odgrywać państwo. To są ważniejsze rzeczy niż roszady i zastanawianie się, kto z kim usiądzie na stołkach.

Polacy mają już dosyć drętwej, pustej mowy i takiego uprawiania polityki, w której politycy, niczym wytrenowane roboty, przychodzą i mówią zdania, które nic nie znaczą. Myślę, że Polacy zasługują na inną politykę, w której rozmawiamy o nich na serio.

Czytaj także

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną