Kraj

Dajcie żyć!

Sobota – Powązki, nieprzebrany tłum, tysiące lampek, piękny obyczaj, Polska pamięta o swoich zmarłych.

Idziemy z żoną na grób Agnieszki Osieckiej, jutro 1 listopada, przyjdzie więcej ludzi, trzeba posprzątać. Grób okazuje się czyściutki, świecą lampki, ktoś był przed nami. Zostawiamy kwiaty, witamy i żegnamy się z Agnieszką. Za kilka dni córka przyjdzie posprzątać.

Niedziela – Powązki, cmentarz komunalny. Jakub Prawin, Anna Prawin z domu Passent. Kwiaty, lampka, sprzątanie niepotrzebne, bo nikt tu już niczego nie kładzie ani nie stawia. Nagrobek, zaprojektowany przez Stanisława Zamecznika, wypolerowałem niedawno.

Polityka 46.2015 (3035) z dnia 08.11.2015; Felietony; s. 102

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Problemy psychiczne dzieci i rodzicielskie zaniedbania

Dr hab. Małgorzata Święcicka: O problemach psychicznych dzieci i rozmaitych „psychologicznych modach”, rodzicielskich zaniedbaniach i lękach na wyrost.

Joanna Cieśla
16.08.2019