Kraj

Misiewicz to PiS w pigułce

Stefan Niesiołowski ostro o PO

„Myślę, że Kaczyński nie wygra kolejnych wyborów chyba że je sfałszuje, ale to nie jest takie proste”. „Myślę, że Kaczyński nie wygra kolejnych wyborów chyba że je sfałszuje, ale to nie jest takie proste”. Jacek Turczyk / PAP
Prof. Stefan Niesiołowski o tym, dlaczego odszedł z Platformy Obywatelskiej i co zamierza dalej.
Koło poselskie Europejscy Demokraci. Od lewej: Stanisław Huskowski, Jacek Protasiewicz, Stefan Niesiołowski i Michał Kamiński.EAST NEWS Koło poselskie Europejscy Demokraci. Od lewej: Stanisław Huskowski, Jacek Protasiewicz, Stefan Niesiołowski i Michał Kamiński.

Anna Dąbrowska: – Pierwsze dni po 11 latach życia z PO. Więcej w panu ulgi, złości czy rozczarowania?
Stefan Niesiołowski: – Wszystkiego po trochu. To jest dla mnie oczywiście dość przykre, bo przecież byłem z PO wiele lat, ale ta partia (oczywiście niecała) się zdegenerowała. Nadchodzi taki moment, że trzeba odejść. Z ZChN odszedłem po 15 latach, kiedy też, jak PO, stała się partią lizusów, którzy jeździli do Rydzyka.

Platforma też jest dziś partią lizusów?

Polityka 40.2016 (3079) z dnia 27.09.2016; Polityka; s. 22
Oryginalny tytuł tekstu: "Misiewicz to PiS w pigułce"
Reklama

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Fiat 126p. Polski Volkswagen, tylko trochę mniejszy

Gdyby szukać materialnego symbolu gierkowskiej dekady, Polski Fiat 126p byłby jak znalazł. To za sprawą tego małego autka zaczęła się w PRL era masowej motoryzacji. Bo samochód – obok własnego mieszkania – miał być najbardziej widomym znakiem dobrobytu Polaków.

Adam Grzeszak
12.10.2021