Kraj

MON chce umieścić siedzibę stoczni w Radomiu. Internauci nie zostawiają na pomyśle suchej nitki

Antoni Macierewicz Antoni Macierewicz Atlantic Council / Flickr CC by 2.0
Ministerstwo Obrony Narodowej wpadło na dość kontrowersyjny pomysł. Chce zarejestrowania stoczni w... Radomiu.

Antoni Macierewicz słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i egzotycznych pomysłów. Od słynnej afery z Bartłomiejem Misiewiczem, przez udowadnianie wybuchów na pokładzie tupolewa za pomocą ugotowanych parówek, aż do obrażania uczestniczek Czarnego Protestu i wypowiedzi o mistralach za jednego dolara. Wyskoki ministra są częste i niezwykle barwne. Teraz okazuje się, że tropem swojego szefa MON idą inni posłowie PiS.

W rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową poseł PiS Wojciech Skurkiewicz opowiedział o nowych planach MON dotyczących zarejestrowana siedziby spółki o nazwie Stocznia Marynarki Wojennej S.A. w Radomiu. Przekaz poszedł w eter, a jego wydźwięk był dość jednoznaczny i brzmiał tak: „MON chce zbudować w Radomiu stocznię”. Pomysł podchwycili jak zwykle niezawodni internauci:

.Twitter.

 

.Twitter.

 

.Twitter.
.Twitter.
Reklama

Czytaj także

Ludzie i style

Na północ od Madrytu – kastylijskim szlakiem zamków i wina

Niecałe trzy godziny lotu do hiszpańskiej stolicy i krótka jazda samochodem przenoszą nas w samo serce Krainy Zamków. Teraz jest najlepszy moment, bo tłumy turystów zniknęły, a winiarze z La Rioja czekają z poczęstunkiem.

Paweł Moskalewicz
25.11.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną