Kraj

MON chce umieścić siedzibę stoczni w Radomiu. Internauci nie zostawiają na pomyśle suchej nitki

Antoni Macierewicz Antoni Macierewicz Atlantic Council / Flickr CC by 2.0
Ministerstwo Obrony Narodowej wpadło na dość kontrowersyjny pomysł. Chce zarejestrowania stoczni w... Radomiu.

Antoni Macierewicz słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i egzotycznych pomysłów. Od słynnej afery z Bartłomiejem Misiewiczem, przez udowadnianie wybuchów na pokładzie tupolewa za pomocą ugotowanych parówek, aż do obrażania uczestniczek Czarnego Protestu i wypowiedzi o mistralach za jednego dolara. Wyskoki ministra są częste i niezwykle barwne. Teraz okazuje się, że tropem swojego szefa MON idą inni posłowie PiS.

W rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową poseł PiS Wojciech Skurkiewicz opowiedział o nowych planach MON dotyczących zarejestrowana siedziby spółki o nazwie Stocznia Marynarki Wojennej S.A. w Radomiu. Przekaz poszedł w eter, a jego wydźwięk był dość jednoznaczny i brzmiał tak: „MON chce zbudować w Radomiu stocznię”. Pomysł podchwycili jak zwykle niezawodni internauci:

.Twitter.

 

.Twitter.

 

.Twitter.
.Twitter.
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną