Kraj

Na żłobku zawisła tablica na cześć Macierewicza

Tablica pamiątkowa na żłobku w Czarne na Pomorzu Tablica pamiątkowa na żłobku w Czarne na Pomorzu Urząd Gminy Czarne / •
W wyniku działań Antoniego Macierewicza powstał żłobek w Czarnem, o czym informuje specjalna, ufundowana na cześć ministra tablica pamiątkowa.

Minister Antonii Macierewicz zwolnił wielu doświadczonych dowódców i obecnie różne akcje przeprowadza osobiście, nie ograniczając się przy tym do obszaru wojskowości, ale śmiało wkraczając także w inne sfery.

Niedawno przeprowadził np. akcję skierowaną przeciwko brakowi nowoczesnego żłobka w miejscowości Czarne na Pomorzu. W wyniku działań Antoniego Macierewicza żłobek w Czarnem już jest, o czym informuje specjalna, ufundowana na cześć ministra tablica pamiątkowa, w odsłonięciu której uczestniczyło wielu znakomitych gości, m.in. biskup, trzech posłów oraz spora liczba lokalnych dygnitarzy z wicewojewodą pomorskim na czele.

Potencjał Macierewicza ulokowany w żłobkach

Jak informują media, powstały przy wsparciu Antoniego Macierewicza żłobek jest najnowocześniejszy w Polsce. Oprócz tablicy pamiątkowej obiekt posiada m.in. zaawansowaną sygnalizację przeciwpożarową oraz system telewizji dozorowej, dzięki któremu jest pewność, że umieszczonym w żłobku maluchom nie zagrozi nic, czego odpowiednie służby nie zdołają namierzyć na telewizyjnych ekranach tego systemu.

Oddanie do użytku tak nowoczesnego żłobka pokazuje, że jeśli idzie o tego typu placówki, potencjał Antoniego Macierewicza nie był do tej pory w pełni wykorzystany. Miejmy nadzieję, że to się zmieni i Antoni Macierewicz jeszcze niejeden żłobek wyposażony w poświęconą sobie tablicę postawi, a może nawet pójdzie dalej i zbuduje jakiś poświęcony sobie kościół albo kaplicę.

Z tym że moim zdaniem wypadałoby, aby minister odpowiedzialny za żłobki, w drodze rewanżu, kupił dowodzonemu przez Antoniego Macierewicza wojsku kilka nowoczesnych helikopterów bojowych, wyposażonych w tablice pamiątkowe ku czci szefa MON, bo uważam, że zarówno wojsko, jak i Antonii Macierewicz na tak miły gest zasługują.

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną