Kraj

Rząd Niemiec interweniuje w sprawie Przystanku Woodstock

23. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 r. w Kostrzynie nad Odrą. 23. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 r. w Kostrzynie nad Odrą. Facebook
Jestem zdziwiony, że strona polska uzasadnia odmowę pomocy potencjalnym zagrożeniem terrorystycznym – czytamy w oświadczeniu premiera Brandenburgii.

Koordynator rządu Republiki Federalnej Niemiec ds. polsko-niemieckiej współpracy społecznej i przygranicznej, a jednocześnie premier Brandenburgii, dr Dietmar Woidke, podjął interwencję w sprawie tegorocznego Przystanku Woodstock.

Informacja o tym dotarła do Fundacji WOŚP za pośrednictwem Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego, a opublikowana została na oficjalnym portalu Landu Brandenburgii.

Dr Dietmar Woidke, koordynator rządu RFN ds. polsko-niemieckiej współpracy społecznej i przygranicznej, zadeklarował wsparcie Landu Brandenburgia przy zabezpieczeniu Festiwalu „Przystanek Woodstock” w Kostrzynie nad Odrą.

Reklama

Czytaj także

Kultura

Smartfonowa rewolucja według Wiśniewskiego

Czy świat wszechobecnych i wszechmocnych smartfonów jest tym, o czym marzyliśmy? A bezprzewodowa ewolucja stale przyspiesza.

Mariusz Herma
19.10.2021