Kraj

Zrobieni w Polaka

Z życia sfer

Szczerze mówiąc, nie wiem, czy Morawiecki nie stawia poprzeczki trochę za wysoko.

Kornel Morawiecki uważa, że dla kraju takiego jak Polska przyjęcie 7 tys. uchodźców nie powinno być problemem. Ale rząd PiS pokazał, że dla kraju takiego jak Polska także nieprzyjęcie 7 tys. uchodźców nie jest problemem. Rząd PiS poszedł zresztą dalej i pokazał, że dla kraju takiego jak Polska nawet nieprzyjęcie żadnego uchodźcy nie jest problemem. Jeśli ktoś ma z tym problem, to Unia Europejska, która niestety będzie musiała sobie z nim jakoś poradzić. Żadnych problemów z nieprzyjęciem przez Polskę nie powinni natomiast mieć uchodźcy; moim zdaniem ich problemy zaczną się dopiero wtedy, gdyby jakimś cudem zostali przyjęci.

Polityka 2.2018 (3143) z dnia 09.01.2018; Felietony; s. 4
Oryginalny tytuł tekstu: "Zrobieni w Polaka"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Niemiłosierni Polacy

Dlaczego Polakom tak trudno przychodzi współczuć i pomagać słabszym, zwłaszcza bezdomnym i uchodźcom wojennym.

Ryszarda Socha
27.08.2019