Kraj

Ofensywa imienia Lecha Kaczyńskiego

Mizerski na bis

Polityka
Jest oczywiście pytanie, czy śp. Lech Kaczyński zasłużył sobie na to wszystko, co go spotyka?

W nowy rok partia i rząd wkroczyły z poważnymi osiągnięciami w wielu dziedzinach. Udało się zmienić premiera, poprawiła się sytuacja w górnictwie, wzrósł przeładunek w polskich portach, a do użytku oddawane są kolejne pomniki, ulice i inwestycje przemysłowe imienia Lecha Kaczyńskiego, takie jak np. nowoczesny terminal gazowy w Świnoujściu. I miejmy nadzieję, że na tym się nie skończy, bo społeczne oczekiwania związane w nazywaniem różnych rzeczy imieniem śp. Lecha Kaczyńskiego są duże i muszą być zaspokojone.

Polityka 2.2018 (3143) z dnia 09.01.2018; Felietony; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Ofensywa imienia Lecha Kaczyńskiego"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dr Joanna Wardzała o pokoleniu 20-latków odrzucających konsumpcyjny styl życia rodziców

Rozmowa z dr Joanną Wardzałą, socjolożką i badaczką zachowań konsumpcyjnych, o tym, dlaczego dzisiaj młodzi ludzie nie chcą kupować i gromadzić dóbr.

Joanna Podgórska
12.11.2019