Kraj

Zaśniad

Czarny Wtorek w Gdańsku (na obu fot.): straszącym plakatom ruchów pro-life Ogólnopolski Strajk Kobiet przeciwstawił plakat ironiczny. Czarny Wtorek w Gdańsku (na obu fot.): straszącym plakatom ruchów pro-life Ogólnopolski Strajk Kobiet przeciwstawił plakat ironiczny. Karolina Misztal/Reporter, Karol Makurat/Reporter / •

Projekt „Zatrzymaj aborcję” poszedł do dalszych prac. Czy czas na zdjęcia zdeformowanych płodów?

Zaśniad wygląda jak rozmemłana plastelina. To pomyłka natury, rosnąca z zapłodnionej komórki. Jeśli jej nie usunąć, kończy się śmiercią kobiety. Podobnie jak ciąża pozamaciczna, trafiająca się znacznie częściej niż zaśniad. Natura nie zajmuje się radosnym produkowaniem ślicznych bobasów. Więcej niż co drugie zapłodnienie nie kończy się narodzinami, a jeśli nawet – katalog możliwości błędów rozwoju wciąż jest duży.

Polityka 3.2018 (3144) z dnia 16.01.2018; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Polscy autorzy plagiatorzy

Dzisiejszy czytelnik potrafi szybko wytropić podobieństwa i oskarżyć o plagiat. Przekonali się o tym kolejni polscy autorzy.

Aleksandra Żelazińska
12.10.2019