Kraj

Zrobieni w Grzyba

Z życia sfer

Prof. Gersdorf w odróżnieniu od nieistniejącego Grzyba od dawna istnieje pod nazwiskiem, którym się posługuje.

Uwagę władzy skupiają na sobie w tych dniach sprawy związane z działalnością dwóch osób: prof. Małgorzaty Gersdorf oraz Jana Józefa Grzyba. Prof. Gersdorf jest organom państwa znana z tego, że podaje się za Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego, chociaż prezydent Andrzej Duda twierdzi, że ją odwołał. Jan Józef Grzyb zasłynął tym, że podczas zeszłorocznej kontrmanifestacji z okazji miesięcznicy smoleńskiej podawał się za niego Władysław Frasyniuk, który wcześniej naruszył nietykalność usiłującego go zatrzymać policjanta.

Polityka 31.2018 (3171) z dnia 31.07.2018; Felietony; s. 4
Oryginalny tytuł tekstu: "Zrobieni w Grzyba"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018