Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Kraj

Wyborcy po przejściach

Sondaże: co daje i odbiera poparcie

Debiut sondażowy Wiosny był udany. W każdym z lutowych sondaży Wiosna była trzecią siłą polityczną. Debiut sondażowy Wiosny był udany. W każdym z lutowych sondaży Wiosna była trzecią siłą polityczną. Jarek Praszkiewicz / Forum
Chaos w polityce nie wywrócił sondażowych słupków. Ale zmiany i transfery elektoratu są: PiS nie może być pewny samodzielnej większości, a Wiosna zadebiutowała lepiej niż Nowoczesna w 2015 r.
Badania opinii publicznej wyglądają mniej więcej tak samo jak wyglądały, z jednym istotnym wyjątkiem w postaci trzeciego miejsca dla partii Roberta Biedronia.Marek Sobczak/Polityka Badania opinii publicznej wyglądają mniej więcej tak samo jak wyglądały, z jednym istotnym wyjątkiem w postaci trzeciego miejsca dla partii Roberta Biedronia.

Galop – to słowo bodaj najlepiej pasuje do opisu ostatnich miesięcy w polskiej polityce. Krajobraz zmienia się szybko niczym widoki za oknem TGV. Afera KNF wypączkowała w awanturę o jawność płac w NBP, „Gazeta Wyborcza” pokazała biznesową stronę natury Jarosława Kaczyńskiego, ożywiło się CBA, składając o świcie wizyty postaciom z pierwszych stron gazet, wróciła nawet lustracja, zabierając nam Kazimierza Kujdę, prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i zarazem zaufanego kolegę szefa PiS i o.

Polityka 8.2019 (3199) z dnia 19.02.2019; Polityka; s. 20
Oryginalny tytuł tekstu: "Wyborcy po przejściach"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >