Kraj

Jakie będą wyniki wyborów – weź udział w konkursie

Anna S. Kowalska / Polityka
Czy Małgorzata Kidawa-Błońska będzie miała więcej głosów niż Jarosław Kaczyński? Czy frekwencja przekroczy 55 proc.? To tylko dwa z 20 pytań w konkursie dla Czytelników. Do wygrania cyfrowe abonamenty tygodnika „Polityka” i Polityki Insight.

Zapraszamy do konkursu prognostycznego tygodnika „Polityka” i Polityki Insight: „Kto wygra wybory parlamentarne w Polsce?”. Przed Państwem 20 pytań o wygranych i przegranych, o frekwencję i najciekawsze pojedynki. Zwycięzców ogłosimy po podaniu oficjalnych wyników przez Państwową Komisję Wyborczą.

Pytania są naprawdę trudne, nie wystarczy postawić na zwycięstwo jednej czy drugiej koalicji, ale dzięki temu zabawa będzie lepsza. Trzeba się będzie zastanowić m.in. nad tym, jak pójdzie w wyborach znanym politykom – Grzegorzowi Schetynie, Zbigniewowi Ziobrze czy Markowi Kuchcińskiemu, lub mniej znanym partiom: Razem, Zielonym czy Porozumieniu.

Zasady:

  1. Wygrywa uczestnik z największą liczbą punktów
  2. Za każdą poprawną odpowiedź przyznajemy jeden punkt
  3. Maksymalnie można zdobyć 20 punktów
  4. Nie ma możliwości zmiany udzielonych odpowiedzi
  5. Nie trzeba odpowiadać na wszystkie pytania
  6. W przypadku uczestników z identyczną liczbą punktów o wygranej zdecyduje trafność odpowiedzi na pytanie dodatkowe
  7. Odpowiedzi można udzielać do 12 października (sobota) do 23:59.

Nagrody:

  • I miejsce: trzymiesięczny dostęp do serwisu PI Premium i kwartalny abonament „Polityki” w wydaniu cyfrowym w pakiecie Standard
  • II miejsce: kwartalny abonament „Polityki” w wydaniu cyfrowym w pakiecie Standard i książka „Superforecasting. The art & science of prediction”
  • III miejsce: kwartalny abonament „Polityki” w wydaniu cyfrowym w pakiecie Standard.

Kliknij ten link i weź udział w konkursie »

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Kraj

Jak leśnicy sami sprywatyzowali Lasy Państwowe

Prywatyzacją lasów politycy straszą nas regularnie. Zawsze wtedy, gdy partykularne interesy leśnego lobby i jego politycznych protektorów wydają się zagrożone. Samym jednak lasom przekazanie w prywatne ręce nigdy nie groziło. PiS wykreowało wroga, żeby nas przed nim bronić.

Joanna Solska
01.09.2015
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną