Kraj

Jakie będą wyniki wyborów – weź udział w konkursie

Anna S. Kowalska / Polityka
Czy Małgorzata Kidawa-Błońska będzie miała więcej głosów niż Jarosław Kaczyński? Czy frekwencja przekroczy 55 proc.? To tylko dwa z 20 pytań w konkursie dla Czytelników. Do wygrania cyfrowe abonamenty tygodnika „Polityka” i Polityki Insight.

Zapraszamy do konkursu prognostycznego tygodnika „Polityka” i Polityki Insight: „Kto wygra wybory parlamentarne w Polsce?”. Przed Państwem 20 pytań o wygranych i przegranych, o frekwencję i najciekawsze pojedynki. Zwycięzców ogłosimy po podaniu oficjalnych wyników przez Państwową Komisję Wyborczą.

Pytania są naprawdę trudne, nie wystarczy postawić na zwycięstwo jednej czy drugiej koalicji, ale dzięki temu zabawa będzie lepsza. Trzeba się będzie zastanowić m.in. nad tym, jak pójdzie w wyborach znanym politykom – Grzegorzowi Schetynie, Zbigniewowi Ziobrze czy Markowi Kuchcińskiemu, lub mniej znanym partiom: Razem, Zielonym czy Porozumieniu.

Zasady:

 1. Wygrywa uczestnik z największą liczbą punktów
 2. Za każdą poprawną odpowiedź przyznajemy jeden punkt
 3. Maksymalnie można zdobyć 20 punktów
 4. Nie ma możliwości zmiany udzielonych odpowiedzi
 5. Nie trzeba odpowiadać na wszystkie pytania
 6. W przypadku uczestników z identyczną liczbą punktów o wygranej zdecyduje trafność odpowiedzi na pytanie dodatkowe
 7. Odpowiedzi można udzielać do 12 października (sobota) do 23:59.

Nagrody:

 • I miejsce: trzymiesięczny dostęp do serwisu PI Premium i kwartalny abonament „Polityki” w wydaniu cyfrowym w pakiecie Standard
 • II miejsce: kwartalny abonament „Polityki” w wydaniu cyfrowym w pakiecie Standard i książka „Superforecasting. The art & science of prediction”
 • III miejsce: kwartalny abonament „Polityki” w wydaniu cyfrowym w pakiecie Standard.

Kliknij ten link i weź udział w konkursie »

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

 • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
 • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
 • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
 • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dr Joanna Wardzała o pokoleniu 20-latków odrzucających konsumpcyjny styl życia rodziców

Rozmowa z dr Joanną Wardzałą, socjolożką i badaczką zachowań konsumpcyjnych, o tym, dlaczego dzisiaj młodzi ludzie nie chcą kupować i gromadzić dóbr.

Joanna Podgórska
12.11.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną