Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Kraj

List od wydawcy „Polityki”: Zostańmy w domach, ale bądźmy razem

. . KŻ / Polityka
Pracując zdalnie, POLITYKA i jej zespół będzie robić wszystko, aby zapewnić Państwu dostęp do najświeższych wiadomości na temat epidemii koronawirusa z Polski i ze świata, komentarzy naszych publicystów i ekspertów, pogłębionych analiz i materiałów reporterskich z zamkniętego kraju.

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy

Wejście w życie rozporządzenia o wprowadzeniu stanu epidemicznego będzie miało wpływ na dostępność POLITYKI, dwutygodnika „Forum” i wszystkich naszych wydawnictw w punktach sprzedaży prasy. Wiele z nich, zlokalizowanych w galeriach handlowych (salony Empiku) czy na lotniskach (salony prasowe), będzie niestety przez jakiś czas zamkniętych. Inne mogą napotkać trudności w normalnym funkcjonowaniu, czy to ze względu na ograniczenia formalne, czy też ze względu na, zrozumiałe, obawy sprzedawców prasy przed epidemią i urlopy opiekuńcze.

Ze swojej strony, pracując zdalnie, POLITYKA i jej zespół będzie robić wszystko, aby zapewnić Państwu dostęp do najświeższych wiadomości na temat epidemii koronawirusa z Polski i ze świata, komentarzy naszych publicystów i ekspertów, pogłębionych analiz i materiałów reporterskich z zamkniętego kraju. Ale też niezależnie od wstrzymanego, miejmy nadzieję, na chwilę aktywnego życia będziemy pisać o wszystkich innych, ważnych i ciekawych sprawach. Oprócz kolejnych wydań POLITYKI polecamy wizyty w naszym serwisie polityka.pl, gdzie codziennie zamieszczamy nowe reportaże, wywiady i analizy.

W ten czas narodowej kwarantanny, zbiorowej pracy zdalnej i przymusowych rodzinnych domówek apelujemy: bądźmy razem. Stosując się do zaleceń służb sanitarnych, dbajmy o nasz i naszych bliskich dobrostan: tonujmy nastroje i emocje. Kierujmy naszych bliskich i przyjaciół do sprawdzonych i wiarygodnych źródeł informacji, odwołujmy się do rzetelnej wiedzy naukowców i ekspertów. To wszystko jest dostępne w POLITYCE.

Jeżeli będziecie Państwo mieli kłopoty z nabyciem POLITYKI i innych naszych wydawnictw w wersji papierowej, polecamy zakup prenumeraty cyfrowej.

Ta forma dystrybucji nie podlega ograniczeniom sanitarnym i administracyjnym. W wygodnej, autoodnawialnej prenumeracie w wersji Standard miesięczny dostęp kosztuje tylko 19,99 zł, w wersji Premium – 29,99 zł miesięcznie – macie zaś Państwo możliwość współdzielenia POLITYKI z dwojgiem bliskich.

Przeżyjmy wspólnie ten trudny czas. Zostańmy w domach, ale jednak bądźmy razem.

Więcej na ten temat
Reklama
Reklama