Kraj

Czytajcie prasę, bądźmy razem!

W czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa dobór informacji może się okazać kluczowy. W czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa dobór informacji może się okazać kluczowy. kaboompics / Pixabay
W tych trudnych czasach chcemy wspierać czytelników, podając im rzetelne informacje. A czytelnicy mogą nas wesprzeć, kupując prasę w wersji papierowej i internetowej. Apel redaktorów naczelnych polskich dzienników i tygodników.

W czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa dobór informacji może się okazać kluczowy. Chcemy wesprzeć czytelników, dostarczając im dane sprawdzone i rzetelne. A ich prosić, by wciąż czytali prasę: w wersji papierowej, elektronicznej, wygodnej dla Państwa. Poniższy film przygotowała Izba Wydawców Prasy – o wsparcie apelują redaktorzy naczelni rozmaitych polskich tytułów, m.in. redaktor naczelny „Polityki” i wiceprezes IWP Jerzy Baczyński. Zachęcamy do wysłuchania. I czytania.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Ludzie i style

Jak nie utonąć. 6 zasad zachowania w wodzie, które mogą nas uratować

Latem ciągnie nas do wody, a liczba utonięć rośnie. Co zrobić, żeby nie zatonąć? Oto podstawowe zasady bezpieczeństwa w wodzie. Nie tylko na lato.

Michał Rolecki
24.06.2019
Reklama