Kraj

Czytajcie prasę, bądźmy razem!

W czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa dobór informacji może się okazać kluczowy. W czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa dobór informacji może się okazać kluczowy. kaboompics / Pixabay
W tych trudnych czasach chcemy wspierać czytelników, podając im rzetelne informacje. A czytelnicy mogą nas wesprzeć, kupując prasę w wersji papierowej i internetowej. Apel redaktorów naczelnych polskich dzienników i tygodników.

W czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa dobór informacji może się okazać kluczowy. Chcemy wesprzeć czytelników, dostarczając im dane sprawdzone i rzetelne. A ich prosić, by wciąż czytali prasę: w wersji papierowej, elektronicznej, wygodnej dla Państwa. Poniższy film przygotowała Izba Wydawców Prasy – o wsparcie apelują redaktorzy naczelni rozmaitych polskich tytułów, m.in. redaktor naczelny „Polityki” i wiceprezes IWP Jerzy Baczyński. Zachęcamy do wysłuchania. I czytania.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Emeryci na psychotropach

Potrafią wyłudzać recepty, tłumaczyć, że od leków, które nie uzależniają, mają alergię. I dlatego muszą brać psychotropy. A psychiatrzy przyznają: rekordziści potrafią brać je przez kilka lat.

Katarzyna Kaczorowska
26.09.2020
Reklama