Kraj

Nie będzie niczego

Była bez szans. Wszystko wskazuje na 5G i wi-fi. Była bez szans. Wszystko wskazuje na 5G i wi-fi. FB Sekcja Gimnastyczna
Wolnościowe dążenia Kraśnika zaczęły się już w maju 2019 r. To wtedy radni miasta jako jedni z wielu w całej Polsce przyjęli uchwałę o „powstrzymaniu ideologii LGBT”.
Kraśnik strefa wolna od AGD.FB Sekcja Gimnastyczna Kraśnik strefa wolna od AGD.

Kraśnik staje się miastem wolności. Najpierw od LGBT, teraz od internetu. W ubiegłym tygodniu radni poparli petycję „Stop zagrożeniu życia i zdrowia”, autorstwa Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G. W ten sposób chcą powstrzymać „wprowadzenie standardu 5G bez wcześniejszego zbadania jej wpływu na zdrowie mieszkańców”. Jednocześnie zagłosowali za tym, by „istniejąca sieć Wi-Fi w szkołach” została zdemontowana, a nowe instalacje sieci komputerowych zostały wykonane „w oparciu wyłącznie o połączenia kablowe eternetowe bądź światłowodowe”.

Polityka 40.2020 (3281) z dnia 29.09.2020; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8

Czytaj także

Klasyki Polityki

Jak dzieci odczuwają i rozumieją ból?

Jeszcze na początku lat 80. uważano, że noworodki w ogóle nie odczuwają bólu! A ponieważ nie potrafią werbalnie wyrazić tego, co czują, nie dbano o ich komfort w szpitalach.

Paweł Walewski
08.08.1998