Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Kraj

Związek dwupartyjny

Marianna i Łukasz Schreiberowie: małżeństwo z rozdzielnością polityczną

Marianna i Łukasz Schreiberowie Marianna i Łukasz Schreiberowie Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl / Piotr Molęcki / EAST NEWS
Małżeństwo Marianny i Łukasza Schreiberów jest swego rodzaju koalicją. On jest prominentnym politykiem PiS. Ona założyła własne ugrupowanie i chce iść do Sejmu. W koalicji, jak to bywa, dochodzi do różnych napięć.
Łukasz Schreiber chętniej słucha, niż mówi, a jak już coś powie, to tylko tyle, ile trzeba. Dlatego też, cieszy się sympatią Kaczyńskiego.Andrzej Hulimka/Forum Łukasz Schreiber chętniej słucha, niż mówi, a jak już coś powie, to tylko tyle, ile trzeba. Dlatego też, cieszy się sympatią Kaczyńskiego.

„Obyś zawsze potrafiła odróżniać sprawy ważne od mniej ważnych” – tak Łukasz Schreiber zadedykował przyszłej żonie swoją książkę o rzymskim dyktatorze Sulli. To było osiem lat temu, ale wtedy Marianna jeszcze nie do końca zdawała sobie sprawę, że dla niego polityka jest sprawą najważniejszą. – Dziś widzę to bardzo wyraźnie, że dla Łukasza PiS był i jest najważniejszą wartością – mówi Marianna Schreiber. Polska usłyszała o niej jesienią minionego roku. Aspirująca modelka wystąpiła w show TVN „Top Model”.

Polityka 25.2022 (3368) z dnia 13.06.2022; Polityka; s. 22
Oryginalny tytuł tekstu: "Związek dwupartyjny"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >