Osoby czytające wydania polityki

„Polityka”. Największy tygodnik w Polsce.

Wiarygodność w czasach niepewności.

Subskrybuj z rabatem
Kraj

Mariusz Janicki poleca nowy numer „Polityki”

Piszemy o Stuhrach, ich wzlotach i kłopotach. O czekach władzy, czyli rozdawnictwie publicznych pieniędzy przez premiera Morawieckiego i innych rządzących polityków. O życiu bez łazienki, o piskach i szumach w uszach. Zapraszam do lektury!
Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”Polityka Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Polityki”

Przed Państwem nowy numer „Polityki”, a w nim wiele atrakcyjnych, bieżących tematów. Proponujemy między innymi:

• Stuhr & Stuhr, ojciec i syn, znani aktorzy, obaj na świeczniku i na celowniku, traktowani jak przeciwnicy polityczni obecnej władzy, bywa, że z osobistymi problemami – o Stuhrach, ich wzlotach i kłopotach pisze Rafał Kalukin.

• Czeki władzy, czyli komu i w jakim celu premier Morawiecki i inni rządzący politycy rozdają publiczne pieniądze – o tym w tekście Anny Dąbrowskiej i Violetty Krasnowskiej.

• Sprawa Tomasza Lisa, ciąg dalszy – tym razem polemika Jacka Żakowskiego i replika Rafała Kalukina.

• Jak wygląda życie bez łazienki w mieszkaniu, co wciąż jest udziałem ok. 2 mln Polaków – relacjonuje Juliusz Ćwieluch.

Najnowsze wydanie „Polityki”PolitykaNajnowsze wydanie „Polityki”

• O dziwnej i niejasnej sprawie zabójstwa przez wypchnięcie z okna ofiary wraz z... telewizorem, ponownie rozpatrywanej przez sąd – pisze Katarzyna Kaczorowska.

• O piskach i szumach w uszach, z którymi ciężko żyć i bardzo trudno to leczyć, a to częsta choroba – pisze Norbert Frątczak.

• Czy nowe prawo ukróci lichwiarskie pożyczki – o tym w tekście Cezarego Kowandy.

• Jak odbudować Ukrainę po wojnie, jaki to koszt, skąd będą fundusze – opisuje Marcin Piątek.

• O złym i dobrym globalizmie i koniecznych poważnych porządkach we współczesnym świecie z Markiem Leonardem rozmawia Jacek Żakowski.

Ponadto w najnowszej „Polityce”: kim jest nowy premier Wielkiej Brytanii i dlaczego to taka sensacja; o wielkiej rosyjskiej emigracji; co ma bomba atomowa w głowicy; o filozofii propagandy; polityka rodzinna czasów Mussoliniego i Hitlera; wywiady ze scenarzystą Kasprem Bajonem i piosenkarką Moniką Brodką oraz – w rubryce „Na własne oczy” – obrazy jesieni. Zapraszam do lektury!

Mariusz Janicki
Pierwszy zastępca redaktora naczelnego

Reklama
Reklama