Mea pulpa

Księżyc
„Playboy” rozebrał Igę Wyrwał. Duuużo do oglądania. Zrobił też z nią wywiad. Maaało do czytania. Iga chciałaby dostać Oscara i polecieć na Księżyc. To drugie całkowicie mieści się w możliwościach aktorki. Różne bowiem bywają rakiety.

• Wielki finał jubileuszowej edycji „Tańca z gwiazdami” za nami. Wygrała Anna Mucha, a nie wygrała Natasza Urbańska. Różnica pomiędzy tancerkami wynosiła podobno „jedną setną procenta wszystkich głosów”, a więc nie był to ani nokaut, ani pogrom. Ten dopiero objawił się w wypowiedzi małżonka pani Urbańskiej Janusza J. „Każda telewizja ma takie gwiazdy, na jakie zasługuje”– wyznał. Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak się kończy...?

• W „Gali” na okładce jak zwykle szczęśliwi ludzie. W tym tygodniu padło na państwa Rubików. Agata i Piotr zapewniają, że są szczęśliwi. Zapewniają, że ich dom jest szczęśliwy, dziecko jest szczęśliwe, sąsiedzi, klaszczące panie oraz wszystkie nutki Piotra też. Na kilometr pachnie kryzysem i rozwodem.

• Przemówił latający Holender krajowego rynku medialnego, czyli Rinke Rooyens, znany bliżej jako były małżonek artystki Kayah. Twórca takich programów jak „Szymon Majewski Show”, „Jak oni śpiewają” czy „Kocham Cię Polsko” wyznał – „Fundamentem Polski jest wieś. Uważam, że telewizje powinny wrócić do realności, robić programy dla realnych, a nie wymarzonych Polaków”. Jak niejednokrotnie widać, panu Rinkemu udało się w tej materii dojść do mistrzostwa.

• Producenci serialu „Pierwsza miłość” zażądali od aktorki pani Frytki nauczenia się poruszania autem. Pani Frytka naukę podjęła i już trzeci raz oblała egzamin na prawo jazdy. Mało tego, tym razem podczas manewrów zagroziła życiu i mieniu przypadkowych osób. My też uważamy, że miejsce niektórych gwiazd jest na parkingu historii.

• Reżyser „Wojny polsko-ruskiej” Xawery Żuławski został zapytany o swoje ulubione słowo. Odpowiedział – „Kurwa; bardzo dobrze brzmi i leży w ustach”. Nam ta odpowiedź tak się podoba, że chętnie byśmy ją zekranizowali.

• Na rynku bogatych kawalerów zawrzało. Pojawił sie nowy łakomy kąsek, tyle że z odzysku. Aleksandra Kwaśniewska zostawiła swego narzeczonego Wojtka Szuchnickiego i chodzi wolna. Z wiarygodnych źródeł wiemy, że on chciał domu, dzieci, prania, zmywania, gotowania, namaczania, płukania, wycierania, podlewania, froterowania oraz przecierania mopem. A ona nie.

Krzysztof Ibisz obiecał pozwać do sądu wydawcę tygodnika „Wprost” za to, że na okładce swego pisma skrzyżował jego twarz z twarzą niejakiej La Toya Jackson. Pani znana jest z tego, że na skutek fantazji jej chirurga plastycznego przypomina lalę Barbie wyciągniętą z ogniska. A Krzysztof nigdy w harcerstwie nie był.

• W TVN 24 głos w sprawie Romana Polańskiego zabrała Zofia Czerwińska, jak sama mówiła, przyjaciółka mistrza. I jak na przyjaciółkę przystało, była szczera. „Roman ma przechlapane. 32 lata temu odbył stosunek wart trzy miliony euro, a on nie jest wielkim milionerem. Trzy miliony to połowa jego majątku”. I gdzie tu sprawiedliwość!? Połowa za pełną satysfakcję.

• Trwa podobno wojna Cezarego Pazury z Weroniką Marczuk-Pazurą o to, by Cezary nadal był Pazurą, bo to zasadniczo jego nazwisko, a Weronika dalej już nie. Tylko Marczuk. Media spekulują, że chodzi o podział majątku, a Weronika zrzeknie się nazwiska Cezarego dopiero po tym, jak były mąż odpali jej co nieco. Głównie poszło o pamiątki rodzinne i zdjęcia. Oboje ich chcą, z tym że Czarek nie chce tych w kominiarkach.

• I takich ludzi lubimy najbardziej. Bezpretensjonalnych i spontanicznych. Aktor Kuba Wesołowski w „Sukcesie” przyznał, że chciałby na jeden dzień zamienić się miejscami z Donaldem Tuskiem. „Cały dzień jeździłbym rządową limuzyną na sygnale”. Czy tylko nam się czasami wydaje, że tak właśnie rządzenie wyobrażał sobie co drugi premier?

• Jeszcze nie ucichły plotki o romansie Weroniki Rosati z Andrzejem Żuławskim (69), a tu taki news. Weronika pokazała się na pokazie mody swojej mamy Teresy z  amerykańskim aktorem Billem Murrayem (59). Na początku roku do Polski przyjechać ma Kirk Douglas (93) i my się już boimy...

• Właśnie ukazała się debiutancka książka Jolanty Kwaśniewskiej zatytułowana „Lekcja stylu”. Treść książki stanowią przelane na papier porady, jakich udzielała pani prezydentowa widzom programu w TVN Style. Powstał poradnik adresowany głównie do kobiet, ale faceci też mogą sobie poczytać, bo co tu ukrywać, coraz trudniej o fajną rozrywkę.

• W „Gazecie Wyborczej” fantastyczny wywiad z bluesmanem Jurkiem Dudkiem. Jakość mądrości, refleksji, umiaru i skromności ewidentnie nie kwalifikuje go do „Gali”, „Vivy!”, „Party” czy innych przechowalni banału. „Lubię się spotykać z ludźmi, bo to jest najcenniejsze, co człowiek może mieć”– mówi nam Dudek. My lubimy spotykać się z Dudkiem, bo wtedy sami czujemy się cenniejsi...

 

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną