Mea pulpa

Wiek podeszły
Ewa Farna, najlepszy dowód, że Polak i Czech to dwa bratanki, zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Otóż mimo podeszłego wieku, czyli lat przeszło szesnastu, piosenkarka nie miała jeszcze chłopaka. Szok. W środowisku filmowym sytuacja nie do pomyślenia!

• W nowym telewizyjnym show Polsatu gwiazdy estrady będą uczyły gwiazdy nie estrady, jak być gwiazdą estrady. W jury programu zasiądą Irena Santor, Doda i Tomek Karolak. Będziemy oglądać. Chcemy zobaczyć to zdziwienie w oczach pani Ireny, kiedy zobaczy, jak dziś trzeba nisko upaść, aby wysoko latać.

• No wreszcie! Długo czekaliśmy na tę decyzję. To jest ruch swą rangą porównywalny do ustąpienia pana Donalda z kandydowania, ewentualnie przystąpienia pana Marka Jurka do kandydowania. Znana pogodynka, tancerka Dorota Gardias rozbierze się dla pisma „CKM”. Już w maju. Przewidujemy radykalną zmianę klimatu. Ciśnienie walnie w wielu miejscach.

• Aktorka, tancerka i dziennikarka Katarzyna Cichopek postanowiła napisać poradnik o tym, jak się odchudzać. Będzie w nim w kolejnych rozdziałach opisywać swoje pożegnanie z pieczywem, pożegnanie z makaronem i pożegnanie z ziemniakami. Tego to nawet Hemingway nie przewidział.

• Po zawojowaniu rynku showbiznesowego, modowego, motoryzacyjnego oraz rynku różowych rumaków Jolanta Rutowicz weszła do świata polityki. W wywiadzie udzielonym „Dziennikowi” zaapelowała: „Już czas wybaczyć Rosjanom Katyń”. Skoro jesteśmy przy wybaczaniu zbrodni. Już najwyższy czas wybaczyć tym, którzy wymyślili Jolę.

• Z tygodnika „Wprost”, pisma wszystkich prawdziwych fajnych Polaków, odszedł publicysta Robert Leszczyński. To dzięki jego wnikliwym analizom wiedzieliśmy, kto jest śpiewającym mężczyzną, kto kobietą, a kto jednym i drugim. Wprost trudno uwierzyć...

• Odbyły się kolejne krajowe eliminacje do prestiżowego festiwalu Eurowizji. Można było to zobaczyć w telewizji publicznej w najlepszym czasie antenowym. Niektórzy wykonawcy musieli być z łapanki, inni wystąpili prawdopodobnie pod groźbą deportacji. Recenzenci byli nad wyraz zgodni. Najlepiej wypadły nogi Edyty Górniak. Choć były zdecydowanie krótsze od niektórych piosenek.

• Któż z nas nie pamięta słynnego zdania: „Proszę państwa, czwartego czerwca skończył się w Polsce komunizm”. To oczywiście wpis do historii Joanny Szczepkowskiej. Dziś aktorka znów dokonała historycznego gestu, otóż podczas premiery sztuki „Persona. Ciało Simone” pokazała widzom gołą pupę. Aktualnie trwają prace nad ustaleniem, co się dokładnie tego dnia w Polsce skończyło.

Agnieszka Chylińska przemówiła do mas w „Twoim Stylu”. Jest stylowo, co tu ukrywać. „Obiecałam sobie po przykrym rozstaniu z chłopakiem z mojego pierwszego zespołu, że się już nigdy nie zakocham. Miałam prostą filozofię: faceci są po to, by pójść z nimi do łóżka, a potem nie oddzwonić”. I to rozumiemy. Bo, odwracając sytuację, jak się czasem patrzy na niektóre wokalistki, to też się nie chce doładować Tak Taka.

• Na Woronicza zmiany, zmiany, zmiany. W nowym serialu Dwójki „Apetyt na życie” zagrają prezenterzy Agnieszka Szulim, Anna Popek i Maciej Kurzajewski. Wraca niespodziewanie Wojciech Pijanowski i gwałtownie znika „Teleranek”. Jak tylko Kraśko wystąpi w mundurze, sprawa się wyjaśni.

• W „Vivie!” Martyna Wojciechowska opowiada, jak to sobie cudownie w życiu radzi z przeszkodami plus minus 7 tys.m nad poziomem morza, a jak sobie nie radzi z tymi plus minus 180 cm, co rozrzucają gacie po pokoju. Wielkie przeszkody bywają czasami bardzo niepozorne. Ta nasza, wspólna, ma na przykład wzrost objęty tajemnicą państwową.

Anna Dereszowska, aktorka o całkowicie niekrajowej aparycji, wie, jak rozbudzić emocje. Ostatnio wyznała, że męczą ją sceny erotyczne. „Proszę mi wierzyć, erotyczne sceny w filmach nie są przyjemne, a nawet czasami po prostu przykre. Traktuję je jako obowiązek aktorski”. A więc z seksem w polskich filmach jest dokładnie tak jak z ich oglądaniem. To smutny obowiązek.

• Polskie gwiazdy, jak powszechnie wiadomo, potrafią wiele albo nawet wszystko. Żywym, i co tu ukrywać, ciągle atrakcyjnym dowodem tej tezy jest Joanna Brodzik. Joanna będzie od marca prowadziła program kulinarny „Od kuchni”. W programie aktorka ujawni przepisy dań, dzięki którym Paweł Wilczak od lat smutną ma twarz.

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną